Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
oguzhancigdem
Gerçek AdOğuzhan Çiğdem
Doğum Tarihi28 Ağustos ****
KonumAnkara,Etimesgut
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Haziran 2010
2. el mesaj sayısı: 40
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Asus Zenfone 5z [ANA KONU] Artık buradan devam başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Ankara da ankamall teknosa da çalışan arkadaşa bugün sormamla beraber direk sony ,lg,asus artik Türkiye'den çekildi cevabı verdi. Mi8 ile arasında kal... Mesaja git »
Cevap: Cevap: Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
sadece ekran kısmını dikey bir şekilde sudan geçirdim ve direk kuruladım. Ki önceki telefonlarımın hepsini elimi yıkar gibi yıkardım.Bu telefonu suya ... Mesaja git »
Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Merhaba arkadaşlar. 1 ay önce arızalanan iphone 7 telefonum yenisi ile değiştirildi.Yeni gelen telefonum da home me tuşu sapıtması ve ekrana basınca l... Mesaja git »
Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
otomatik parlaklık ı kapatıp deneyebilirsin... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Kaliteli bir telefon, kaliteli kullanıcılar. Konuşmaları okudukça bir kez daha doğru tercih yaptığımı anladım. Herkese iyi akşamlar, keyifli note lar ... Mesaja git »
Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Benim yaptıklarımı yapman yeterli Fatura da e-arşiv fatura olarak kargo paketinin içinden çıktı... Mesaja git »
Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Gsm Dünyasından aldığım 8 plus ım şimdi elime ulaştı. TRT bandrollü, orjinal jelatininde,Parti no sonu TU/A ile bitiyor yani Türkiye cihazı, apple gar... Mesaja git »
Aynen öle bu fiyata bulunca kaçırmak istemedim ben de... Mesaja git »
n11 den 3700 e note 8 alacakken eşimin de baskısıyla 4000 TL ye gold 8 plus ı aldım şu an kargoda yarın elimde olur. N11 gsm-dunyası mağazasından aldı... Mesaja git »
İphone 7 de ios 11 güncellemesinden sonra benim de aynı sorun başıma geldi. Korkmayın tamamen yazılımsal, eminim yakın zamanda düzelecektir. Apple a b... Mesaja git »
Arkadaşları

mentalaritmetik

AERN

hiickimse

|qEccE|
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: iPhone 6/6s/6 Plus/6s Plus için olloclip 4-IN-1 Lens
Alıcı: Skaty.
Tarih: 25 Mart 2017; 15:51:40
Yorum
Sorunsuz bir alışverişti.
Genel Puan

Ürün: Satılık Sıfır Harley Davidson Scout Erkek Bot ( SATILDI )
Alıcı: BLACK PRINCE
Tarih: 1 Kasım 2016; 18:46:40
Yorum
Güvenilir bir arkadaş gözü kapalı alisveris yapabilirsiniz. Herşey için teşekkürler. İZMİR'den saygılar.
Genel Puan

Ürün: Alınık MAT SİYAH İPHONE 7 32GB (ALINDI)
Alıcı: mentalaritmetik
Tarih: 11 Ekim 2016; 18:11:53
Yorum
Kendisine Teşekkür ederim. Anlayışlı ve güvenilir bir Alıcı arkadaş.Görüşmek üzere.
Genel Puan

Ürün: -- SATILDI --
Alıcı: hiickimse
Tarih: 4 Ekim 2016; 15:33:11
Yorum
Sağolsun kardeşim, çok ilgili alakalı, iletişim güzel, sohbeti güzel, başka alışverişler de yaparız inşaallah.
Genel Puan

Ürün: İphone 6s Plus ile takaslık 6 Plus
Alıcı: |qEccE|
Tarih: 2 Mart 2016; 12:33:04
Yorum
Kargo olayında ciddi özen gösteriyor. Alışveriş yaparken keyif alıyorsunuz ticaretten çok arkadaşlık havasında geçiyor. Teşekkürler
Genel Puan

Ürün: ÇOK TEMİZ İPHONE 6 16gb (6+ TAKASLI )
Alıcı: |qEccE|
Tarih: 20 Şubat 2016; 10:32:13
Yorum
Gözünüz kapalı alışveriş yapabilir sözünü senet sayabilirsiniz. ip6 ile 6+ takası yaptık. yıllardır internet üzerinden farklı kanallardan alışverişlerim oldu kendimde çok titiz olmama rağmen bu kadar özenle hazırlanmış sağlamlaştırılmış bi kargo görmedim tekrar tebrik ederim dostum.
Genel Puan

Ürün: Nexus 7 32gb 3G ( SATILDI )
Alıcı: just4steel
Tarih: 21 Ekim 2013; 20:54:33
Yorum
Harika bir arkadaş. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: Galaxy Note 2 Beyaz ( satılmıştır )
Alıcı: cihat_ozturk
Tarih: 17 Nisan 2013; 22:02:21
Yorum
cihaz sıfır desem yeridir. telefonu incelemek 5 dk teknoloji muhabbeti yarım saat sürdü. son derece güvenilir ilgili ve hoş sohbet bir arkadaş gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125