Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kilicli
Gerçek AdÖzgür KILIÇLI
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Nisan 2010
2. el mesaj sayısı: 22
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Beşiktaş'ımızın kupadan çekilip aynı fedarasyon, aynı yetkili kurullar, aynı hakemlerle devam eden lige devam etmesi zillettir. Bunu yapan yönetim kur... Mesaja git »
SAtTILMIŞTIR Satılık Mi Band 2 başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Hepsiburada kargo dahil 100 lira 10 kuruşa satıyor 10 kuruş kar görünüyor ama kargo an az 7 TL desek 6.90 zarar... Mesaja git »
Var ama binde bir denk geliyor tanıdığım biri yok benim düşüncem Türkiye distribütör garantili cihaz 2950 TL ise kayıtsız ve garantisiz cihazın ederi ... Mesaja git »
One plus 5t 128 2750 kayıt hakkı alsak 250 ye 150 de vergiler desen 3150 TL'ye kayıtlı garantisiz one plus 5t miz olur fiyat iyiymiş.... Mesaja git »
En geç temmuz 2. Hafta demişsiniz sanırım ama o zamana kadar one plus 6 çıkacak ve 5 ile 5t fiyatı 2600 2900 yüksek olmayacak mı 6 ay sonraki telefon ... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Fenerbahçelileri hor görmeyin sahasında son 20 dkya 3-1 önde girip 3-3 berabera kaldığı 600 milyar euro değerindeki son 5 senenin şampiyonlar ligi şa... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Bayağı kötümser bir tahmin yapmışım... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Bu Aziz Lens'i sevmiş hakikaten adam futbol hayatında bir şampiyonluk görsün hakediyor gitsin şampiyonluğa oynayan bir takımda oynasın diye dualar et... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Grup kuraları cekildiği gün minimum 12 puan toplarız lider çıkabiliriz demiştim. Porto uçar lepzig şöyle takım monaco parçalar diyen çoktu. Gördük kim... Mesaja git »
Ne diyorsak o... Mesaja git »
Arkadaşları

oslinuxos
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.117