Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kilicli
Gerçek AdÖzgür KILIÇLI
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Nisan 2010
2. el mesaj sayısı: 22
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 6 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
IMEI kayıt ücretleri 500TL oldu! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Aynen zaten IMEI atıp kullanılıyor. 170 lirayken de IMEI atıyordum yine atarım. İsterse 500.000 TL yapsın IMEI atma diye bir şey var. IMEI atılmayan t... Mesaja git »
Miletimizideki bitmek bilmeyen Dışarıda Kahvaltı manyaklığı! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ben dışarıda yemek yiyen herkese karşıyım kapitalizmin uşağı bu insanlar. İhanet yaptıkları. Utanmadan dışarıda yemek yiyorlar. Eviniz mi yok yoksa me... Mesaja git »
Puan durumuna ve takımın kadrosuna bakarak bir hoca belirlemek en doğrusu. En doğrusu Yılmaz Vural'dır.... Mesaja git »
Cocu ya yeterli şans tanınmadı. En az 2 sezon Fenerbahçe nin başında kalması lazımdı ama olmadı. Cocu ileride Hollanda milli takımı ile dünya kupası k... Mesaja git »
Fenerbahçe çok süper oynuyor falan ama kaleyi bulan şut yok. Ankaragücü yerde yatıyor falan ama adamlar yeni çıktı 20 transfer yaptı. Hakem maçı katle... Mesaja git »
Allah'tan defans yapıyor. Birde hücum oynasa 0-3 olacak.... Mesaja git »
Tunceli'de iki asker donarak şehit oldu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Milli savunma bakanı, İçişleri bakanı ve genelkurmay başkanı istifa etmiş deselerdi en azından biri bile olsa. Ülkeyi yöneten onurlu insanlar da varmı... Mesaja git »
[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar kötü futbol kötü sonuç kabul ediyorum. Fenerbahçenin durumu ortada bana bir isim bir isim söyleyin bizden gitsin fenere fener toparlasın. B... Mesaja git »
Fırınım evimde yangın çıkardı... başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Beko hayatımda almadım ancak almam diye değil genelde Arçelik aldım ki aynı mal. Genelde hizmet ve servisten memnun kalsam da çevremdeki pek çok kişid... Mesaja git »
Cinemaximum kazığı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
49 inch TV aldım. Evde zaten internet vardı. Filmler daha ucuza geliyor. Bizim gibiler yüzünden birilerinin kazıklanması kötü tabi. Türkcell Tv'de bir... Mesaja git »
Arkadaşları

oslinuxos
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.265