Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
izmitcarsi
Gerçek Ad 
KonumKocaeli,İzmit
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Ocak 2004
2. el mesaj sayısı: 252
Son mesaj tarihi: 12 ay önce
Son giriş tarihi: 7 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ürün iade edildi. Bu kadar paralar veripte gelen monitoru gördükten sonra tercihimi bütceyi azaltmakta buldum. 27CFG73 samsung monitor aldım. Bunda ... Mesaja git »
Aslında fiyatından dolayı dell in o modelini düşünmedim değil. Sunduğu özelliklere göre fiyatı çok iyidi fakat tn panel olması birde monitoru canlı ol... Mesaja git »
Kardeşim eleştirin biraz ağır olmadı mı bi sakin :) Öncelikle zaten bu şekilde üst seviye bi monitor alırken tabikide internetten almak pek akıl karı... Mesaja git »
n11 deki 3300 e satılan açık kutu olarak satılıyormuş heralde aynı fiyata gg de de vardı. Açık kutu mutu yemez dedim hb den 3500 e aldım. Bugun itiba... Mesaja git »
Şansımızı deneyelim dedim hocam vatan ile aralarında 600-700 tl gibi bi fark vardı bende bellimi olur bazen iyileride denk gelebir dedim netten o şeki... Mesaja git »
İade talebinde bulundum bu akşam tekrar kutulayıp geri göndericem inşallah 27" panel bakmaya devam. Odada 65" var onun yanına bide 32 gerçekten büyük ... Mesaja git »
Kutuyu açıp kullandığım için cayma hakkım geçerli oluyormu acaba hala.? Önerdiğiniz model aslında tam istediğim gibi ama 32" cok büyük kalır ya 27" o... Mesaja git »
Valla hocam bilmiyorum ya iade edicem de prosedür nolacak hb servise mi yönlendircek servis ne dicek sıkıntılı süreç başlıyor. Gerçi daha yeni aldım ... Mesaja git »
Edit : Sorunsuz bir şekilde servis ile uğraşmadan hepsiburada ürünü iade almıştır. Merhabalar arkadaşlar. Günlerdir deli gibi monitor arayışındaydım... Mesaja git »
Oyun monitörü tavsiyeleri başlıklı konuya yorum yazdı (12 ay önce)
Sağolasın hocam inşallah.. İlk defa kendime asus monitor aldım daha önce samsung lg aoc kullandım sürekli. Bakalım dediğiniz gibi inşallah bi pişmanlı... Mesaja git »
Arkadaşları

{PeGaSuS}

Akinc75

İzmitçe 89

Freddy Kruger77

msipower
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILIK G2020 KUTULU STOK FANLI - 70 TL
Alıcı: g.net
Tarih: 16 Mart 2016; 20:41:52
Yorum
tşk. sorunsuz alışveriş.
Genel Puan

Ürün: SATILIK THERMALTAKE 500 W GÜÇ KAYNAĞI 60 TL || ve DİĞER PARÇALAR
Alıcı: Zaris
Tarih: 10 Mart 2016; 14:03:17
Yorum
güvenilir satıcı teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: SATILIK || HD7770 = SATILDI || R9 290 POWERCOLOR PCS+ || ve DİĞER MALZEMELER
Alıcı: Zaris
Tarih: 10 Mart 2016; 13:59:45
Yorum
güvenilir satıcı. teşekkürler.
İmza
i7 7700K - Z270 MPOWER TITANIUM - Team NIGHT HAWK 16GB DDR4 3000 - MSI ARMOR GTX 1080Ti SLI - SAMSUNG 65"JU7000 - Z906
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Barış PC
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
Samsung
Hakkında

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.156