Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
aarmaganozturk
Gerçek AdAhmet Armağan Öztürk
Doğum Tarihi23 Şubat ****
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Eylül 2005
2. el mesaj sayısı: 100
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları9
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
YENİ BMW X1 1.6 BENZİNLİ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
2015 model E84 X1 1.6 benzinliye hız sabitleme taktıran var mı ? Nedir bu işin yolu yordamı ?... Mesaja git »
2018 Bedelli Askerlik Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
57 NCİ TOP.TUG.K.LIĞI/İZMİR BORNOVA Sevk Başlangıç 30/11/2018 Sevk Bitiş 15/12/2018 15 gün sevk tarihi çok ilginçli olmuş. Birliğe teslim tarihi olar... Mesaja git »
Sıfır muadili Audison APBX 8R SLIM SUBWOOFER. başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Satıldı silinebilir.... Mesaja git »
Sıfır muadili Audison APBX 8R SLIM SUBWOOFER. başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Satıldı silinebilir.... Mesaja git »
Sıfır muadili Audison APBX 8R SLIM SUBWOOFER. konusunu başlattı (3 ay önce)
Ürün Ankara bayisi Aydın Elektronik'ten alınmıştır. Mid amfisi ile ~180 watt güç ile beslenip zorlanmadan kullanılmıştır. 10cm kabin kalınlığı ile ba... Mesaja git »
Sıfır muadili Audison APBX 8R SLIM SUBWOOFER. konusunu başlattı (3 ay önce)
Ürün Ankara bayisi Aydın Elektronik'ten alınmıştır. Mid amfisi ile ~180 watt güç ile beslenip zorlanmadan kullanılmıştır. 10cm kabin kalınlığı ile ba... Mesaja git »
Küçük motorlu Dizel araç nasıl kullanılır? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Banane arkadaşım senin Passat'ından ? Git kumda patinaj yaptır Passat'ına. Çol-çocuk doldu ya şu forum yanarım buna yanarım.... Mesaja git »
Küçük motorlu Dizel araç nasıl kullanılır? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
G*tünü kaldıramayan arabayı kopuyor gidiyor diye anlatmayın insanlara. 1.3 mj2 95hp Linea ve 1.6 e-hdi 92hp 308 kullanın. Bu Linea'nın el freni m... Mesaja git »
5. vites 1500 devirden itibaren düz yolda bi kopartıp video çeket misiniz ? Not: Multijet kullanıyorum.... Mesaja git »
Logitech z623e 500rms sub bağladım !!! başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
35hz altını Z623ün amfi devresi filtreliyor da olabilir hoparlöre zarar vermemek maksatlı. Memnun kalmanıza sevindim. Güle güle kullanın.... Mesaja git »
Arkadaşları

ridvan1903

atiyba

yusuf

Guest-0C8FEE75E

Agababangida

MetuEs

atillagoguslu

WeskaGan

Unforgattable
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.172