Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
umtyldz
Gerçek AdUmt Yıldız
MeslekWeb Tasarım - Grafik Dizayn
Konumİstanbul,Ümraniye
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Şubat 2010
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Netflix HD Ve UHD, Spotify Premium | ÇILGIN FİYATLARLA! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Merhaba, Spotify ve Netflix üyelikleri satıyorum. Kesinlikle hesap satmıyorum yanlış anlaşılmasın! Spotify Premium için aile paketine ekliyorum ancak ... Mesaja git »
İstanbul Kağıthane'de bulunan Auto Clinic firması olarak butik tarzda günde bir araç ile ilgilenmekteyim. Randevulu olarak çalışmaktayım. Detay... Mesaja git »
Kinetix kışlık su gecirmez deri bot 100 tl başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Onlar da sizin gibi aynı mantıkla çok okumadan cevap verdiler. Derinin "su geçirme"siyle, ayakkabının boşluklarından "su girme"si apayrı şeyler. (... Mesaja git »
Kinetix kışlık su gecirmez deri bot 100 tl başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Geçen kış kinetixten bu modele çok yakın bir bot almıştım. Evden çıktım 5-10 dakika sonra ayağım ıslaktı. Kara basmıştım (su değil), üstteki kar i... Mesaja git »
Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Selamlar. Sizde ekrandaki süreyle gerçek bitme süresi tutuyor mu? Bizde son 2-3 dakika sürekli artip-eksilerek bitmek bilmiyor.... Mesaja git »
Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Selamlar. Arçelik 3880 KT makine aldık. Kullanmaya başladık ama, kurutma biterken makinanın süre göstergesi sürekli geri sarıyor. 2dk kaldı diyip,... Mesaja git »
Çekilişe katılmak istiyorum... Mesaja git »
3 ADET flash web sitesi yaptırmak istiyoruz acil. başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Selamlar. Bir tavsiyem olacak. Flash ile web sitesi yaptırmayın. (Çok özel bir amacı yoksa ve o amaç için mecburen flash gerekmiyorsa!) Flash... Mesaja git »
Keçiboynuzu Özü ve Diğer Ürünlerde Fırsat başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Çocuklar için almayı düşünüyorum ama cevap alamamıştım. Tekrar cevap yazmaya başlamışsınız, bu konuyu açıklayabilirseniz ona göre sipariş vermek ist... Mesaja git »
O ekran görüntüsündeki kutuları aktif ederken açıklamaları çıkıyordur. Bu gönderdiğin görüntünün çok bir anlamı yok. Kurcaladım diyorsan da diyecek bi... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.063