Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
janok
Gerçek Adsuat bestav
Doğum Tarihi3 Ekim 1987
KonumKonya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Şubat 2010
2. el mesaj sayısı: 20
Son mesaj tarihi: bir yıl önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Alınık Altlimitsiz 777 Tl lik Çek konusunu başlattı (bir yıl önce)
ARKADAŞLAR BUGÜN 333 TLYE SATILAN 777 LİK ÇEKİ ALIPTA SATMAK İSTEYEN VARSA İLETİŞİME GEÇEBİLİRİZ YAPTIĞI İŞLEM VE REFERANSINA GÖRE HEMEN HESABINA EFT ... Mesaja git »
Alınık N11 yada GG konusunu başlattı (2 yıl önce)
Cep telefonu için kullalanacağım hesap yada kod lazım pm atınız 1499 tl lik ürün... Mesaja git »
Alınık Bb Priv veya Passport konusunu başlattı (2 yıl önce)
Şirket hattımı kullanmak için alacağım blacberrynin priv yada passport modellerini aramaktayım. Satmayı düşünen arkadaşlar pm atabilir. Şimdiden belir... Mesaja git »
Bu ürünü 2. el olarak satmak isteyen varsa pm atabilirler.... Mesaja git »
ALINIK 27 konusunu başlattı (2 yıl önce)
ARKADAŞLAR 27" ACER YADA DELL DOKUNMATİK EKRANLI MODELİNİ ARIYORUM. SATMAYI DÜŞÜNEN ARKADAŞLAR VARSA İLETİŞİME GEÇEBİLİR.Sistem Notu : Bu ilan her tür... Mesaja git »
ALINIK 27" DOKUNMATİK AİO YADA MONİTÖR konusunu başlattı (2 yıl önce)
ARKADAŞLAR 27" ACER YADA DELL DOKUNMATİK EKRANLI MODELİNİ ARIYORUM. SATMAYI DÜŞÜNEN ARKADAŞLAR VARSA İLETİŞİME GEÇEBİLİR.Sistem Notu : Bu ilan her tür... Mesaja git »
Satılık Intel Xeon E5 - 2683 V4 İşlemci - 64 Çekirdek ( 2 Adet ) başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Ürün satıldı mı yoksa güncelmidir hocam... Mesaja git »
Alinik LED TV ACILL konusunu başlattı (5 yıl önce)
PS3 te oynayacagim 42" ve uzeri led tv ariyorum. kozmetik olarak temiz olmasi onemli degil sadece oyunumu oynayayim yeterli goruntuyu afaki sekilde bo... Mesaja git »
Çek Satış & Takas bölümü (morhipo, daybuyday vs) başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Pepsi Opet kod isteyenler, elimde 4.5 ve 5 tlik kodlar bulunmakta, teker teker oldugu gibi komplede satabilirim, toplamda 85 tl lik kod bulunmakta hep... Mesaja git »
Çek Satış & Takas bölümü (morhipo, daybuyday vs) başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Elimde bulunan pepsi opet kodları satilik yada takasliktir toplamda 85 tl lik 4.5 ve 5 er tllik kodlar bulunmakta... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078