Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
rockndarkk
Gerçek Adsemih
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Şubat 2010
2. el mesaj sayısı: 38
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
iPhone ve iPad ile inceleme nasıl çekilir ve işlenir? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Ben kendi adıma tatmin oldum videodan ancak o ürünler beleş gelmese muhtemelen bir ultrabook'ta işlenirdi bunuda belirteyim. Yurtdışına gidip gelmeyen... Mesaja git »
Kredi kartı borç yapılandırma nasıl olmalı? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Ya arkadaş kusura bakmada elektrikte ücretsiz ne demek! zaten yıllardır ödemeyen kürtlerin borçları bize biniyor! Şimdide yardımla yaşayan adamın borc... Mesaja git »
Zengin bölgeler siteler haricinde araki bulasın superonline fiberi.E-kadar demiyorlar dikkatinizi çekeyim. Bu fiyatları ödemeye razıyım ama altyapı yo... Mesaja git »
Elektronik kitap, gazete ve dergilerin KDV oranı yükseltildi başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Türkiyede e-kitap diye bişey yok zaten. Yayın evleri e-kitaba karşı büyük ihtimalle korsan gerekçesiyle. Bir kitap çıkıp 5-7 sene satılır yayın evi ca... Mesaja git »
Türk Telekom'dan tüm servis sağlayıcılara yüzde 66 lık zam! başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Turknet tayfasıda(millenicom netspeed) fiyatı enaz 85 90'a çeker adamlar taahhüt istemiyor neden zam yaptın taahhüt süresince yapamazsında diyemezsin.... Mesaja git »
İnternet fiyatları uçacak: "Türk Telekom BTK’ya zam teklifini sundu" başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Zam kesin gelirde yerel seçim sonrasına kalabilir.... Mesaja git »
2si1 | Sony'e neden ceza kesildi? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Apple dolar fiyatlarına enaz +1 koyuyor o yüzden kazıklanıyoruz en kotu ihtimalle.... Mesaja git »
HP Envy X2 kalemli 2si1 arada bilgisayar inceleme başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
iPad Pro alın ekranına bakın kalem hassasiyetine hızına bakın elinizdeki cihazı camdan fırlatır atarsınız ben bunamı para verdim diye.... Mesaja git »
Turkcell’de AKK kalkıyor, “gerçek limitsiz internet” geliyor! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Milleti umutlandırmayın lütfen superonline, turknet ve millenicom gibi yapmaz bir tek akk'sız paketleri var 89tl'ye 25mbit. Kalanı limitinde d... Mesaja git »
BTK'YI BAKANLIĞA ŞİKAYET EDİYORUZ (DESTEK ÇIK) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Sizin şikayetinizin üzerine bişey yaparlarsa emin olun ücretsiz akk'lı denen kısmıda kaldırırlar ona bile ek kota olarak para ödersiniz.... Mesaja git »
Arkadaşları

emremercan
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.109