Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sendelse
Gerçek Admesut kandemir
Doğum Tarihi19 Mart 1980
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Ağustos 2005
2. el mesaj sayısı: 734
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PTT'de çalışıyorum soruları alayım başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Üstadım tekrar selamlar. Çinden multimedya ekranlı araç teybi almıştım. gönderinin içeriği bu. Telgraf derken ? yani mail veya kapıya not gibi birşey... Mesaja git »
PTT'de çalışıyorum soruları alayım başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Üstadim selamlar EA344842665CN barkod nolu urun ukimde bekliyor. Gumruk kisminda herhangi bir meblag yazmiyor? Acaba bi bakabilir misin ? Neden h... Mesaja git »
kargom ukim de bekliyor ne demek bu şimdi ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Üstadim selamlar EA344842665CN barkod nolu urun ukimde bekliyor. Gumruk kisminda herhangi bir meblag yazmiyor? Acaba bi bakabilir misin ? Neden hala ... Mesaja git »
Takaslı Mi6 6+64 konusunu başlattı (3 ay önce)
Pocophone , samsung note 8 ile takas olur. yurt disi kutulu kayitli temizSistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
TAKASLIK lg xboom cm9750 3000watt RMS lik Canavar konusunu başlattı (10 ay önce)
Apartmanda olduğum için kullanamadığım muhteşem ses sistemini sıfır veya temiz bir cep telefonuyla takaslamak istiyorum. 1500 tl seviyelerinde.... Mesaja git »
iphone ile takaslık mi6 64 siyah konusunu başlattı (10 ay önce)
yurtdışı kayıtlı kutulu temiz cihazımı iphone 7 ve üzeri bir telefonla farkını vererek takaslamak istiyorum. ankaradayım... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi5s Plus ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Hocam cevap için teşekkürler. MİUİ Global 8.0 Kararlı 8.0.1.0(MBGMIDG) Kullanılan versiyon bu. Mi hesabı kısmına hiçbirşekilde giremiyorum. Deaktif... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi5s Plus ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Mi 5s plus telefon aldim. Mi hesabi kismi tiklanmiyor. Mi hesabi giremiyorum. Menude var ama tiklayinca hiçbirşey olmuyor. Tema vs indirmek istesem he... Mesaja git »
Vestel 55ca9550 curved 2016 ANAKONU başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
2018 oldu kullanıyoruz, sorunsuz, süper tv, her özelliği var... Güncellenecektir.. Vestel 55ca9550 curved (kavisli ekran) Özellikleri CPU 4 çekirdek (... Mesaja git »
Alınık e-kitap okuyucu başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Nook glowlight var elimde. 275 tl... Mesaja git »
Arkadaşları

ilyasfb

emrahdeniz06

dilaver_isik

omercyprus

muaz1984
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Her Çok Azdan Olur

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125