Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sarkan
Gerçek Adserkan sarkan
KonumAdana,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Şubat 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 23 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
GeForce takviyeli yeni ultrabook | Asus Zenbook güzelleşiyor başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
forum sayfasında video görünüyor, ya da indirme linkine basınca da video açılıyor... Mesaja git »
xiaomi mi padler türkiye deposuna gelecek mi acaba, teşekkürler... Mesaja git »
2018 Bedelli Askerlik Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Ben ziraat bankasindan ziraat hesabimdaki parayi cektirerek ödedim, nakit vermedim... Mesaja git »
Ben miui 10'dan tekrar miui 9 globale gectim, romu indirip güncelleyiciden yükledim, tüm verileri silip miui 9a geçti, bi sıkıntıyla karşılaşmadım. An... Mesaja git »
Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Miui 10 a gectim ben de, yalnız sistem uygulamalari guncelleyicisi wifiye bagli olmasina rağmen ag bulunamadi diyor, mobil ağda sorun olmuyor, var mı ... Mesaja git »
Android Tv Box için tavsiye. başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Teşekkür ederim, W95 2 ram /16 rom olan versiyonu gearbestte 130 civarı, sanırım onu alıcam, mi box güzel sonradan kendim için alabilirim belki... Mesaja git »
Android Tv Box için tavsiye. başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Merhabalar, smart olmayan tvden youtubeyi açacak özellikte uygun fiyatlı bişey arıyorum, çocuklar fazlaca kullanıyor youtubeyi.... Mesaja git »
vLOG: Tayvan'da 4.5G hat aldık, ZenFone 5 ile hızını test ettik başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
8. Nesil İşlemcili ve mx150'li Laptop başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
teknosada indirim var asus ürünlerde cazip duruyor bu ürün 45242 tl, ancak rami ddr3.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109