Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
onur2206
Gerçek Adonur KIDAK
Doğum Tarihi17 Mayıs ****
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Ocak 2010
2. el mesaj sayısı: 12
Son mesaj tarihi: bir yıl önce
Son giriş tarihi: 8 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
Forumda veya dışında kimseden bugüne kadar bilet almadım hiçkimseye referans olmuyorum. Ayrıca ben konuyu bilgilendirme için açtım zaman zaman bilet i... Mesaja git »
TURBONUN BOZULDUĞU NASIL ANLAŞILIR, BELİRTİLERİ NEDİR? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
arkadaşlar malum bayağı yeni dizel alan arkadaşlar var. bu motorların korkulu rüyası olan turbo bozulduğunda nasıl bir belirti oluyor? yani çekiştenmi... Mesaja git »
"Doğru yapılan hiç bir iş sahibine ihanet etmez" felsefesi ile başladığımız gıda yolculuğumuzda bugün bu noktalara kadar geldik. İlk olarak ... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
KONUYU OKUMADAN SAR DEĞERİ ÇOK YÜKSEKMİŞ GİBİ ŞEYLER YAZMAYIN, ALTTA ÖNERİLEN AKSESUARLAR BÖLÜMÜ VAR, ORAYA SİZİN TAVSİYE ETTİKLERİNİZİ EKLİYORUM Bild... Mesaja git »
Total'de 75 TL ve üzeri akaryakıt alımına 25 TL indirim! Kampanya devam ediyor 20.02.2017 - 31.03.2017 Kampanya, 20 Şubat 2017 – 31 Mar... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 yıl önce)
SON GÜNCELLEME: 08 Şubat 2019 ( NYT,IRIS,CDG2 eklendi ) 12:00'a kadar alınan siparişler aynı gün kargolanır. Ürünlerimiz... Mesaja git »
ViscoPlus Tam Ortopedik Yatak" Fırsatı -Özel kampanyalarla! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 yıl önce)
Neden ViscoPlus Tam Ortopedik Yatak? Dizaynı NASA tarafından yapılan milyonlarca açık hücreden oluşan özel visco süngerden oluşur. Bunun yanında 5 ... Mesaja git »
Ankara Nakliyat Şirketleri - Site Tanıtımı başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 yıl önce)
İçerik-Başlık : Ankara Nakliyat, Ankara Evden Eve Nakliyat Site Kuruluş Tarihi :2006 Tanıtım, Açıklama : ankara evden eve nakliyat... Mesaja git »
sonunda ürünüm elime ulaştı arkadaşlar ama ben gelmeyeceğini düşündüğüm için yeni bir ürün aldım ve kullanıyorum malesef gelen ürün fazlal... Mesaja git »
dediğiniz gibi ek süre istedim ve yine dediğiiniz gibi satıcı kabul etti onun verdiği siteden takip ettiğimde kargo gümrüğüde geçmiş ve araca ... Mesaja git »
Arkadaşları

Ali Arslan
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
VW GOLF 1.4 TSI

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.063