Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
diabloumut
Gerçek AdUmut Bey
Doğum Tarihi6 Kasım 1992
Konumİstanbul,Silivri
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Ocak 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 10 gün önce
Son giriş tarihi: 10 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Windows server 2012 r2 netlogon klasörü yok konusunu başlattı (10 gün önce)
Merhabalar, emniyet için arkadaşım sunucu kuracak, Windows server 2012 r2 dc server da netlogon klasörü görünmüyor. Clientler bağlanabiliyor ama gpupd... Mesaja git »
hatsan mp-a almayı düşünüyorum sorularım var konusunu başlattı (8 ay önce)
merhabalar, ilk defa hatsan mp-a yarı otomatik tüfek almayı düşünüyorum sorularım şunlar; 1-)46 cm-51 cm olarak 2 ye ayrılıyor namluları, 2 tane fazla... Mesaja git »
Merhabalar, Öncelikle başlıkta belirttiğim anakart ve işlemciye sahibim. Kendime NVMe desteği olan bir M2 SSD almak istiyorum. Samsung 970 Evo 250GB ... Mesaja git »
D.o.c.p profili güvenli mi? konusunu başlattı (2 yıl önce)
Bugün yeni bilgisayarımı topladım, 2x8 ddr4 3000mhz ram taktim ancak bilgisayar 2133mhz olarak görüyor. D.o.c.p profili var, buna tıkladığım zaman gd... Mesaja git »
Toplanan bilgisayar için öneriler konusunu başlattı (2 yıl önce)
merhabalar, gördüğünüz bilgisayar parçalarına karar verdim şimdilik, tam bilgim yok bu konuda, arkadaş tavsiyesi ve araştırmalarla bu şekilde sonuca v... Mesaja git »
Öğretmenlik-Öğrencilik yapamıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
istanbuldayım edit: yanlışlıkla çift yazdım ve birini silemiyorum, üzgünüm.... Mesaja git »
Öğretmenlik-Öğrencilik yapamıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
istanbuldayım... Mesaja git »
Öğretmenlik-Öğrencilik yapamıyorum konusunu başlattı (3 yıl önce)
merhaba, popmundo karakterim ile suç karakterime yetenek öğretmek istiyorum. temel öğretmenlik var, öğretmen olarak kabul ettim, öğretmende odak... Mesaja git »
maksimum 1000 lira olacak şekilde telefon arıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
limitimi biraz aşıyo, karşılayabilirim ancak note telefonları çok büyük değilmi günlük kullanım için ?... Mesaja git »
akıllı telefonlar hakkında hiç bi bilgim yok , en son kullandığım telefon nokianın polifonik melodili telefonu. telefonların özelliği hakkındada ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125