Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
drakyuz
Gerçek Admehmet sayın
Doğum Tarihi22 Nisan ****
MeslekDOKTOR
KonumAntalya, Alanya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Ocak 2010
2. el mesaj sayısı: 30
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SATILDI> Tertemiz, iPhone 5S 16 GB (iOS 9.0.2) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 gün önce)
Merhaba dostlar. Zamanında Turkcell'den alınan iOS 9.0.2 sürüme sahip beyaz renk iPhone 5S 16 GB cihazımı satıyorum. Kozmetik olarak 10 üzer... Mesaja git »
Cevap: Cevap: GEAR S3 CLASİC & FRONTİER ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Gear 2 aldım almasına da bir kez eşleştirme oldu BT ile, sonra telefonu şarja bırakıp odadan çıktım, döndüm 1 saatten beri bağlantı kurmaya çalışıyoru... Mesaja git »
GEAR S3 CLASİC & FRONTİER ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
S3 clasic in gear S2 ye üstünlüğü var mı benim beklentim açısında n bildirim göstersin mesaj yazayım şarjı sorunsuz olsun bana yeter... Mesaja git »
Cevap: GEAR S3 CLASİC & FRONTİER ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Telefonum xioami note3, hepsini kullandığınız için soruyorum,frontier hariç hangisini önerirsiniz, bildirimleri görmek ve mesajlara cevap vermek yete... Mesaja git »
amerikadan akıllı saatn tavsiyesi konusunu başlattı (5 gün önce)
getirmeye değecek android uyumlu saat tavsiyeniz olur mu... Mesaja git »
Haier Klimalar. başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Firmaya da yazdım servise de fırça attım çıldırdı m artık şu anda klimanın altında kan ter içindeyim aldığım güne lanet olsun... Mesaja git »
Haier Klimalar. başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
valla iyi felan değil, 1 ay önce taktırdık mutfağa, serinlemek için vantilatör çalıştırıyoruz, ilginç sesleri de cabası, uğuldama, üfleme...bi ton par... Mesaja git »
Elektronik Sigara - ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Arkadaşlar yeni başlayacağım elekt.sigara için şunları tercih edeceğim, günde bir-iki paket Winston light içiyorum,10 yıl sonra başladım 4 aydır içiyo... Mesaja git »
elektrikli şofben önerisi başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
fakir devita ile ihlas aura arasında kaldım..bir bilen var mı tavsiye alsak... Mesaja git »
Şarj yuvası problemini halledebilen var mı, her şarj cihazında sıkıntı oluyor... Mesaja git »
Arkadaşları

yasayanadam

www.kırıkekran.com

mtutun
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.141