Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
drakyuz
Gerçek Admehmet sayın
Doğum Tarihi22 Nisan ****
MeslekDOKTOR
KonumAntalya, Alanya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Ocak 2010
2. el mesaj sayısı: 30
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 9 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Citroen C3 mü Peugeot 206 mi konusunu başlattı (2 ay önce)
Biliyorum çok benzer araçlar, kullanım, dayanıklılık, güvenli sürüş açısından, hangisi tercih edilir. 26-27 bine dizel araç almam gerekiyor... Mesaja git »
Ultra iyi Saat Ustası Tavsiyesi - Bengi Saat Cengiz Usta başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Nasıl ulaşabiliriz Cengiz ustaya iletişim bilgileri alsam... Mesaja git »
Cevap: Cevap: GEAR S3 CLASİC & FRONTİER ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Gear 2 aldım almasına da bir kez eşleştirme oldu BT ile, sonra telefonu şarja bırakıp odadan çıktım, döndüm 1 saatten beri bağlantı kurmaya çalışıyoru... Mesaja git »
GEAR S3 CLASİC & FRONTİER ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
S3 clasic in gear S2 ye üstünlüğü var mı benim beklentim açısında n bildirim göstersin mesaj yazayım şarjı sorunsuz olsun bana yeter... Mesaja git »
Cevap: GEAR S3 CLASİC & FRONTİER ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Telefonum xioami note3, hepsini kullandığınız için soruyorum,frontier hariç hangisini önerirsiniz, bildirimleri görmek ve mesajlara cevap vermek yete... Mesaja git »
amerikadan akıllı saatn tavsiyesi konusunu başlattı (5 ay önce)
getirmeye değecek android uyumlu saat tavsiyeniz olur mu... Mesaja git »
Haier Klimalar. başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Firmaya da yazdım servise de fırça attım çıldırdı m artık şu anda klimanın altında kan ter içindeyim aldığım güne lanet olsun... Mesaja git »
Haier Klimalar. başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
valla iyi felan değil, 1 ay önce taktırdık mutfağa, serinlemek için vantilatör çalıştırıyoruz, ilginç sesleri de cabası, uğuldama, üfleme...bi ton par... Mesaja git »
Elektronik Sigara - ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Arkadaşlar yeni başlayacağım elekt.sigara için şunları tercih edeceğim, günde bir-iki paket Winston light içiyorum,10 yıl sonra başladım 4 aydır içiyo... Mesaja git »
elektrikli şofben önerisi başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
fakir devita ile ihlas aura arasında kaldım..bir bilen var mı tavsiye alsak... Mesaja git »
Arkadaşları

yasayanadam

www.kırıkekran.com

mtutun
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.202