Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
stokesmg
Gerçek Adm g
Konumİstanbul,Şişli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Aralık 2009
2. el mesaj sayısı: 81
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
4000 liraya kadar dijital piyano önerisi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bu arada şunu da belirtmeliyim, ben piyanodan pek anlamam ama kulağım iyidir diyebilirim :) S34’ü duymadan önce AP270, AP460, YDP 143’ü dinleyip aral... Mesaja git »
4000 liraya kadar dijital piyano önerisi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Kızım için ben de dijital piyano araştırıyordum ve bütçem giriş seviye piyanolara yetiyordu. Casio AP270, Roland RP30, Yamaha YDP 143 modelleri arasın... Mesaja git »
iPhone 6 plus 64 GB - MGAH2TU/A - Turkcell’den alınma. Garantisi yeni bitti sayılır. Alındığından itibaren Spigen Slim Armor içerisinde ve cam... Mesaja git »
BEDAVA İNDİRİM KODU İSTEYEN PARMAK KALDIRSIN başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
İndirim kodları çok dinamik ve anlık olarak değişiyor. Mesela bugün Boyner'de alışveriş yapacaksanız; 350TL alışverişte 50TL indirim kodu: ANNE150... Mesaja git »
TR'nin En Büyük Amazon Rehberi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 yıl önce)
Ürün linki vermek size kalmış bir şeydir, konu sahibi herhangi bir çıkar veya kazançla ilişkilendirilemez, sorusu olanlar doğrudan Donanım Haber yönet... Mesaja git »
Satılık Çeşitli Bonsai ler..(Minyatür Ağaç) ve Limon Ağacı başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 yıl önce)
çeşitler geldikce eklenecektir.. dünyanın en güzel hobileri arasındadır bence ve harika unutulmaz bir hediyedir. Hızlı ile... Mesaja git »
Çok uygun fiyata Oxelo Diabolo ve Çocuk Pateni konusunu başlattı (3 yıl önce)
Yaklaşık 1 ay ve toplamda 4 saat kadar kullanılmış, başlangıç için mükemmel bir paten. Oxelo Diabolo 44 numara. http://www.decathlon.com.tr/diabol... Mesaja git »
Dior Homme Intense - 50 ml - 170 TL başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Satıştan çekilmiştir.... Mesaja git »
Dior Homme Intense - 50 ml - 170 TL konusunu başlattı (3 yıl önce)
Almanyadan alınma 4y03 üretim kodlu (2014 Kasım) DHI 50 ml parfüm 170 TL'ye satılıktır. Hiç açılmamıştır. Aldığım fiyata sattığım için (59€) paza... Mesaja git »
Dior Homme Intense - 50 ml - 170 TL başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Açıkçası bu satıştaki parfümüm konusunda tok satıcıyım :) Bu parfümden bir 50ml'lik şişe bitirdim, satma sebebim zaten çok kalıcı olması. Özellikle ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: iPhone 6 plus 64 GB - MGAH2TU/A - Çok Temiz - Uygun Fiyat
Alıcı: mithatknkn
Tarih: 26 Eylül 2017; 20:50:23
Yorum
Her şey kusursuz ve kendisinin söylediği gibiydi. Dürüst ve güvenilir bir alışveriş için teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: Garmin Fenix 3 Sapphire Çok Akıllı Saat
Alıcı: enginozogul
Tarih: 16 Eylül 2015; 10:06:44
Yorum
Son derece güvenli bir alışverişti. Ürün için verilen bilgiler %100 doğruydu.
Genel Puan

Ürün: Brainwavz Delta - Yurtdışından da ucuz fiyata - Açılmamış kutusunda
Alıcı: teknogalaxy
Tarih: 21 Mart 2015; 20:44:20
Yorum
arkadaşa teşekkürler sorunsuz sıfır ürün geldi
Genel Puan

Ürün: 250 TL'ye Marshall Monitor Kulaklık - Sıfır Gibi - Garantili
Alıcı: alican211
Tarih: 17 Şubat 2015; 16:00:46
Yorum
Süper ürün çabuk ve özenli kargo, sorunsuz alışveriş..Teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: Issey Miyake L'eau D'issey Pour Homme 200ml - Duty Free'den de uygun fiyata.
Alıcı: cht14
Tarih: 12 Kasım 2014; 14:21:21
Yorum
çok ilgili, güvenilir ve iyi niyetli bir arkadaş; gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: SPOR KULAKLIĞI!!! Monster iSport Strive Black
Alıcı: karama11
Tarih: 10 Kasım 2014; 13:37:22
Yorum
Buradan yaptığım ilk alışverişte böyle dürüst birine denk gelmek sanırım benim şansım. gözünüz kapalı güvenin...
Genel Puan

Ürün: Terre D'Hermes EDT 50 ml
Alıcı: rasta82
Tarih: 7 Kasım 2014; 10:47:45
Yorum
Genel Puan

Ürün: Jack Wolfskin All Terrain Texapore Men Ayakkabı - 46 Numara
Alıcı: fatih8134
Tarih: 24 Ekim 2014; 15:32:34
Yorum
sorunsuz alışveriş, teşekkürler...
Genel Puan

Ürün: iPhone 4 32gb siyah Turkcell (Genpa) - 850 TL sadece elden teslim (şişli - mecidiyeköy - fulya veya yakın çevre)
Alıcı: enesn.
Tarih: 12 Aralık 2012; 8:56:01
Yorum
yok böyle alışveriş :) alım satım sözleşme imzalar herşey için tşk ederim :) % 100 güvenebilirsiniz.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094