Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
nblm27
Gerçek Adserkan yılmaz
KonumGaziantep, Şahinbey
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Aralık 2009
2. el mesaj sayısı: 67
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 10 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Trafik kazasında kardeşimi kaybettim. Ceza süreci... başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Teşekkürler cevaplar için... Mesaja git »
Trafik kazasında kardeşimi kaybettim. Ceza süreci... başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Teşekkürler cevaplar için... Mesaja git »
Diğer sürücüde alkol yok, peki arkadan çarpan aracın hızı nasıl tespit edilir acaba? Sadece fren izi ile mi? Yoksa aracın savrulma mesafesi de etkili... Mesaja git »
Merhaba, saygıdeğer arkadaşlar. Yaklaşık iki hafta önce olan bir trafik kazasında maalesef kardeşim vefat etti. Olayı özetleyerek başlayalım. Gaziant... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Oyun Adı: FIFA 19 Pri-Sec: sec Alındığı Ülke: tr PSN Fiyat: 110TL İletişim: PM Ödeme: havale-eft Diğer Hak: Forumda... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Satildi Oyun adı: FIFA 19 Pri-Sec: Primary Alındığı ülke: TR Fiyat: 220 İletişim: PM Ödeme: Enpara, İsbankasi, yapı Kredi Diğer hak: Bende... Mesaja git »
/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\ başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Standart sürüm alanlar 28 Eylül den önce oynayabilecek mı?... Mesaja git »
Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
23.07.2018 pazartesi Gaziantep-İstanbul (AHL-Sabiha gökçen farketmez) tek kişi (gece 2:00-Sabah 10:00 saatleri arasında) uygun fiyat verecek arkadaşla... Mesaja git »
70.000 tl egea alınır mı? başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Jetta, golf gibi araçlara bak mesela,İlandaki arabayı düşünebilirsin fiyatı çok iyi istediğin zaman çok hızlı satılır.... Mesaja git »
70 bin tl'ye dizel otomatik tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-ogretmenden-cok-temiz-hatasiz-2012-dizel-otomatik-jetta-580846661/detay... Mesaja git »
Arkadaşları

ChaRisMaTiq1i

djtheclam
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094