Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ahmet1040
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi28 Haziran 1982
Konumİstanbul,Kartal
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Aralık 2009
2. el mesaj sayısı: 19
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Cevap: Cevap: ENPARA KİDEGA.COM da 15 tl indirim başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
benim aldığım kitap 868 sayfa.Sizin kitap fiyatı 10 lira civarında sanırım,nasıl bir hata bu böyle :)... Mesaja git »
ENPARA KİDEGA.COM da 15 tl indirim başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Otostopçunun galaksi rehberi 5li setini aldım. 48-15=33 tlye geldi.Güzel oldu :)... Mesaja git »
DİGİTÜRK CİNEMAXİMUM BİLET FIRSATLARI ANA KONU -ANTMAN- başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Yayınımı 2 ay süreyle dondurmuş bulunmaktayım ,acaba bu yüzden mi vermiyor bana bilen varsa yazsın,kaç gündür bileti ala bastığımda sistemde sorun var... Mesaja git »
DİGİTÜRK CİNEMAXİMUM BİLET FIRSATLARI ANA KONU -ANTMAN- başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Kodlar bittiğinde tükenmiştir yazardı, şu an sistemde bir hata oluştu yazıyor 2 gündür deniyorum aralıklarla kodlar bitti mi ?... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
https://www.origin.com/irl/en-us/store/battlefield/battlefield-1/expansion/battlefield-1-turning-tides ilgilenenler,kütüphanesinde olmayanlar baksın... Mesaja git »
MİGROS Kampanya ve Fırsatları -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Tbglerde ürün hedefini tamamlayacak şekilde ürünü kasadan geçirdikten sonra ödemeyi money puan+banka puanı kullanarak yaptım,fişde tbg money puan kaza... Mesaja git »
Türk Telekom Şanslı Salı başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
Sorgusuz sualsiz aboneliği başlatıyor.1 ayın sonunda (ki burda kastettiği fatura dönemi boyunca da olabilir emin değilim ) iptal talebi gelmez ise oto... Mesaja git »
@@@@@@@@@ ALEM BAKAR NEO AKAR VGA ANA İLAN @@@@@@@@@ ... Mesaja git »
:::ARIZALI EKRAN KARTLARINIZ TAMİR EDİLİR VE ALINIR::: başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Tüm arızalı ekran kartlarınızin onarımi yapılmaktadır.MARKA MODEL FARKETMEZ. Çizgili görüntü veren,fanları dönen fakat görüntüsü olmayan vb... Aynı ... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
birkaç saat önce vardı bu sorun,şimdi tekrar kontrol ettim olması gerektiği gibi.Sanırım humblebundleın sisteminde vardı bir sıkıntı şu an düzelmiş du... Mesaja git »
Arkadaşları

Servetb

Poyri

brs_bsk

mat34

Mundo Mundo

JustifyMyLife
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.063