Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ahmet1040
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi28 Haziran 1982
Konumİstanbul,Kartal
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Aralık 2009
2. el mesaj sayısı: 19
Son mesaj tarihi: 11 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Çekilişle 9 Adet Corsair Fan Kazanan Video eklendi başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
çekilişe ben de katılmak istiyorum teşekkürler... Mesaja git »
Bizim burda da her zaman ilk önce başka bir şubeye ordan da varış şubesi hatasıyla bizim mahalleye dağıtım yapan şubeye geliyor kargolar 1-2 gün kayıp... Mesaja git »
〽️⛔⛔〽️ANA KONU HEPSİBURADA efsane cuma başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
https://teknoseyir.com/viewsonic-vx2457-amd-freesync-incelemesi... Mesaja git »
Şu ''bizim ülkede daha ucuz abdye göre ''diye olayı anlamamakta direnen arkadaşlara ilkokul seviyesinde anlatmak istiyorum :) Örn : Maaşınız 10000 (t... Mesaja git »
Elektronik aletlerinize çok iyi sahip çıkın başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
360 tlye aldığım cooler master hafx942 1000 tl (boş kasa yanlış anlamayın) 2.el gskill 1866 ddr3 2×4 gb 95 tlye aldığım kit 330 tl 2 adet 4tb seagat... Mesaja git »
Tutarlı politikalar devam edecekse devletimizin arkasındayız zaman tam stratejik konumumuzu kullanma zamanı , bi yandan natoda kalıp ,diğer yandan rus... Mesaja git »
http://www.cardfinans.com.tr/cardfinans-kullanin/kampanyalar/kamp8816/simdiki-faturalar-cok-degerli.aspx Birilerinin işine yarar,detayları iyice okuy... Mesaja git »
Bu telaffuz konusunda yorum yazanlara şöyle katılıyorum.Örnek lg y8 diye bir model çıkarsa,bunu Türkiye'de lg vay 8 olarak okuyan çıkacaksa susmak ger... Mesaja git »
Bir dönemi kapattık, TurkNet’ten Herkese AKN’siz Internet başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
bir ilave yapayım Googlea CGN+türknet yazıp bilgi edinin,zira bazı işlerinizi statik ip olmadan yapamayabilirsiniz.Ama sanırım bölge bölge bu uygulama... Mesaja git »
Bir dönemi kapattık, TurkNet’ten Herkese AKN’siz Internet başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Turknete geçmeyi düşünen arkadaşlar; eğer altyapınız adsl ise ve telekomdan alıyorsanız interneti türknete geçtiğinizde de aynı interneti kullanıyor o... Mesaja git »
Arkadaşları

Servetb

Poyri

brs_bsk

mat34

Mundo Mundo

JustifyMyLife
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109