Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ahmet1040
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi28 Haziran 1982
Konumİstanbul,Kartal
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Aralık 2009
2. el mesaj sayısı: 19
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 15 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Gençler bir konu hakkında bilgi sahibi olmadan yorum yapmayın.Hem dininizi doğru kaynaklardan öğrenin ,hem de bilimin kabul ettiği gerçekleri göz ardı... Mesaja git »
[TALİHLİLER KONUDA!] 5 adet Office Professional Plus 2019 Çekilişi başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
çekilişe katılmak istiyorum... Mesaja git »
Nvidia RTX 2080 ve 2080 Ti kutusundan çıkıyor! başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Aynı apartman farklı daire altyapı hız farkı ? konusunu başlattı (bir ay önce)
https://ceppaketleri.com/vodafone-fiber-altyapi-sorgulama/ Arkadaşlar merhaba.Üstteki linklerden ilk 2sini kontrol ettiğimde binamızdaki bir dairede... Mesaja git »
Yeni Turknet Çağrı Merkezi ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Çağrı merkezi telefonu yazıyor sitede ayrıca aradım yazdım gözünüzden kaçmış herhalde.... Mesaja git »
Yeni Turknet Çağrı Merkezi ? konusunu başlattı (bir ay önce)
0212 703 43 71 nolu bir telefon bilgisi var adresinde.Bilgisi olan ? Canlı çağrı merkezi hizmeti yok eleştirilerine karşı yeni mi açıldı ,yoksa var mı... Mesaja git »
TÜRKNET YARDIM! Çözüldü! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
mrb pm attım ilgilenebilir misiniz? Teşekkürler... Mesaja git »
TurkNet Destek Burada başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
merhaba , 2 aylığına hattımı dondurmuştum.Destek kayıttan ,dondurma talebimin üzerinden 1 ay geçtikten sonra tekrar aktivasyon sağladım,internet ve te... Mesaja git »
RTX 2080 Ti , RTX 2080 , RTX 2070 , GTX 2060 , GTX 2050(Ti) ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Elimdeki ilk nesil gtx titan ekran kartı arızalandı.İstanbulda nereye göstermemi önerirsiniz ? 5 yıllık garantisi de bitti.Dolar bu halde olmasa ,tam ... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Sayfanın en altında ingilizce görüntüleme seçeneği vardı,dikkatinizi çekmedi herhalde.Kısmet böylemiş ne diyeyim :))... Mesaja git »
Arkadaşları

Servetb

Poyri

brs_bsk

mat34

Mundo Mundo

JustifyMyLife
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109