Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Mipek
Gerçek AdMustafa İPEK
Doğum Tarihi14 Ağustos ****
Konumİstanbul,Ümraniye
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Kasım 2009
2. el mesaj sayısı: 58
Son mesaj tarihi: 3 yıl önce
Son giriş tarihi: 2 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
arkadaşlar ilk çıktığından beri hem cihazı hem sizleri takip ediyorum. biraz beklemeyi tercih etmiştim malum problemler nedeni ile artık alayım diyo... Mesaja git »
Alınık Siyah GM androidone 4G konusunu başlattı (3 yıl önce)
Alınık Siyah GM androidone 4G Telefon siyah renkli olmalıdır. Max 2-3 aylık Faturalı Full aksesuar kutulu ve çizik kırık dökük olmamalıdır.... Mesaja git »
P170EM açılmıyor başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Sorun çözülmüştür son 2-3 gün mekanik hdd üzerinde veriyi okuyamama problemi olmuştu sökecektim ama vaktim olmadı, son çalıştırmam da artık ... Mesaja git »
Not:Lütfen sorunlarınız için önecelikli olarak anasayfayı inceleyeniz bulamadığınız taktirde konuya yazınız. Konu Tüm GM5 kullanıcılarının deneyimleri... Mesaja git »
P170EM açılmıyor (sorun çözüldü) konusunu başlattı (3 yıl önce)
P170EM cihazım var uzun zamandır sorunsuz bir şekilde kullanmaktayım ama bu gün bir aksilik oldu cihazım açılmıyor. Power düğmesine basınca İkinci ... Mesaja git »
W10 RS5 1809 | Windows 10 Rehberi | Resimli Anlatımlar | İpuçları başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Media Creation Tool uygulamaları kaybetmeden update ediyor, bir pc mi win7 den win10 a yükselttim bütün uygulamalar sorunsuz çalışıyor. hatta pc ka... Mesaja git »
W10 RS5 1809 | Windows 10 Rehberi | Resimli Anlatımlar | İpuçları başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
lisanslı windows 8.1 pro kullanıyorum windows 1a nasıl geçmeliyim? önce yükseltip sonra iso ile temiz kurulum mu yoksa direk isodan kurulum mu ya... Mesaja git »
harici diskimi yanlışlıkla biçimlendirdim başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Recover My Files v5 standart versiyonu ile tüm verilerimi geri getirdim baya uzun sürdü hdd 2 tb ve neredeyse dolu olduğu için zaten dosyaların b... Mesaja git »
harici diskimi yanlışlıkla biçimlendirdim nasıl böyle bir hata yaptım bilemiyorum verilerim çok önemli nasıl kurtarabilirim... Mesaja git »
Huawei Ascend Mate - Rom yükleme rehberi başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
arkadaşlar telefonumda b929 sürümü yüklü ve root erişimi yok nadir de olsa bazı hatalarla karşılaşıyorum ve swiftkey klavyede sıkıntı yaşıyorum bu ... Mesaja git »
Arkadaşları

öztin

FuRrKaNn

ccnablade

SatisFacti0n
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Kask takmamak ta ısrarlı isen elbet bir gün gözüne,ağzına bir sinek kaçar, işte o zaman o kafatasının içine seninkinden daha işe yarar bir beyin girecektir.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Otomobil
Dacia
Mobil cihaz
HTC, Huawei
Operatör
Vodafone
Takım
Fenerbahçe
Ses Sistemi
Creative
Tablet
APPLE
Notebook
Monster
Fotoğraf Ekipmanları
Canon
Motosiklet
SYM

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.113