Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
erdc
Gerçek Ad 
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Ağustos 2005
2. el mesaj sayısı: 7
Son mesaj tarihi: 5 sa. önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
D-SMART Modül 89.00₺ [Aralık Kampanyası] başlıklı konuya yorum yazdı (5 sa. önce)
Sadece telefon ile arayip 12 ay fiyatini kabul ediyorsunuz, paket degisikligini hemen uyguluyorlar.... Mesaja git »
D-SMART Modül 89.00₺ [Aralık Kampanyası] başlıklı konuya yorum yazdı (5 sa. önce)
Mdul fiyati bana bayinin gonderdigi faturada 199 TL. Bayi belirli bir kotanin uzeeine boyle bir indirimi kendisi yapiyor. Sonucta dsmart icin fiyat yi... Mesaja git »
D-SMART Modül 89.00₺ [Aralık Kampanyası] başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
Ben de ayni sekilde d-fix aile spor paketini modul olarak 89'a aldim. Aylik 10 TL 12 ay taahut ile mega pakete gectim. Film ve belgesel kanallarindan ... Mesaja git »
Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Cevap icin tesekkurler, paralelde xda linkini biraz okudum, bir haftaya NFC'yi ekleyecegini soylemis gelistirici. Takipteyim..... Mesaja git »
Grolof hocam, sizi G2 forumundan hatirliyorum, epey zaman olmus.. 9.0'i deneyip bilgi paylasirsaniz yine deneyimlerinizden faydalanmak isteriz. Selaml... Mesaja git »
NFC calisiyor mu, surekli kullanmam gerekiyor.... Mesaja git »
Filbox 27 Kasımda kapanıyor(iade alma) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Yapabilirler, kac uyeleri vardir ki?... Mesaja git »
Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Gelen aramalarda zil sesi ilk caldiktan sonra 1 saniye kesilip sonra calmaya devam ediyor. Biri caldirmis ta kapatmis gibi oluyor, sonra normal calmay... Mesaja git »
Türk Telekom eksik yansıtılan aylık ücreti yardım!!!! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bana da aynisini yaptilar. Faturayi 5 TL artirmislar. Konyrol edin bence herkese yapiyorlar.... Mesaja git »
Kaptik bi tane, haber verdiginiz icin tesekkurler.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
1.973