Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
erdc
Gerçek Ad 
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Ağustos 2005
2. el mesaj sayısı: 7
Son mesaj tarihi: 19 sa. önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Kaptik bi tane, haber verdiginiz icin tesekkurler.... Mesaja git »
Mart ayinda satilan 4 GB ram imis.... Mesaja git »
6 taksit yapiliyor.... Mesaja git »
Yurt genelinde migros magazalarini arastirdim, sadece teshir irunleri gorunuyor. Ancak migros teshir uruneri camekanlarda ve kapali sekilde tutuluyor.... Mesaja git »
Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Ben ikisini de kullaniyorum. Redmi 5 plus ile 10 saat ekran suresi aliyorum. P2 ile bu sure 1-2 saat daha uzun. P2'nin kamera bir tik daha iyi. 5 plus... Mesaja git »
Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Chrome fazla pil tuketmis. Onun yerine Samsung internet beta (play store) oneririm. Harici Ad Guard uzantisi ile reklamlari bloklayarak veri tasarrufu... Mesaja git »
2018-x64 tabanlı Sistemler için Windows 10 Version 1709 05 Toplu Güncelleştirmesi (KB4103727) 786,2 MB indirdiğimde, KB4103714 geliyor. Link yanlış m... Mesaja git »
LENOVO VİBE P1-P1 PRO ANAKONU başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Hocam ayni durumu ben de yasadim. Once garanti ici deyip aldi teleservice, 1 hafta sonra garanti suresi gecince garanti disi deyip 600 TL istediler. L... Mesaja git »
Xiaomi Redmi 5 Plus / Redmi Note 5 Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
Teknik Özellikler Tanıtılma Tarihi: Aralık 2017 İşletim Sistemi: MIUI 9 - Android 7.1.2 İşlemci & GPU: Qualcomm Snapdragon 625 (2.0 GHz) - Adre... Mesaja git »
HB 350/50 kupon. GG 80/20 ile takas yapılır konusunu başlattı (5 ay önce)
1 adet hepsiburada 350/50 kuponum ihtiyaç sebebi ile GG 80/20 kuponunuz ile takas edilir.Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.047