Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
haritaci41
Gerçek AdÖzen Özer
KonumZonguldak,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Kasım 2009
2. el mesaj sayısı: 168
Son mesaj tarihi: 9 sa. önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ürün kutuludur. Garantisi yoktur. Kılcal çizikler hariç gayet temizdir. Kutusu vardır. Yanında kulaklığı ve biri siyah ve biri beyaz olarak iki kol... Mesaja git »
Pro Evolution Soccer 2018 CD(60 TL ..) konusunu başlattı (13 sa. önce)
Ürün CD seklindedir. . FIFA oynadığım için çok çok az kullanıldı zaten o yüzden 0 gibidir .. Herhangi bir çizik deforme vs yoktur.. Fiyat : 60 TL di... Mesaja git »
NBA Live 19 [PS4 ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
Arkadaş oyunu 15 günde 3 kere 9 gblik güncelleme geldi. Alstar falan filan . şaka gibi ne yapıyor bunlar anlamıyorum toplamda 30 GB ye yakın güncelle... Mesaja git »
Dün mikrofonsuz kulaklıkla denemisim o yüzden ses çıkmıyordu galiba . Şimdi TLF kulaklığı taktım oldu hocam . Ana ne saçma normal kulaklık Lada olması... Mesaja git »
Akşam geçince bir bakayım hocam burada yazarın size :)... Mesaja git »
Yok mu cevap atacak verecek olan :D... Mesaja git »
Arkadaşlar Xbox One var bende . Ve elimde one s ve normal one kolu var. Bu kollarda normal kulaklık jacki girişi varmis bugün fark ettim :) ve kulaklı... Mesaja git »
Merhaba Sizce xbox 360mı yoksa Xbox One s mi? başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Şu devirde bence sadece oyunu zevk için oynayacak birileri için one modeli en ideal ve ucuz olanı bence ... PS4 le arasında grafik olarak farkı yok. H... Mesaja git »
Xbox Almak için En Büyük Sebep? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Fps vs oynayanlar için gamepass olması ve bence en önemli şey bana göre tabi ki eaacses gibi bir şeyin senelik 64 TL olması . İçinde batfield in son ç... Mesaja git »
Sahibindenden xbox one x alacaklara dikkat başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Çok mantıklı :D... Mesaja git »
Arkadaşları

tekniker_xXX

tpnrck

kadirbb
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Pentax k5iis ; 18-135 WR , 50 1,7 A , Sigma 10-20

Sony SLR A900 ; Minolta 28-75 mm 2.8 DG , 35-105 Old
Nisi ND,CPL Filtre
Beike Tripod, Lowepro 400AW

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078