Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
jahoon
Gerçek Admurat uzun
Doğum Tarihi20 Mart ****
Meslekhaber kameramanı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Kasım 2009
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 10 gün önce
Son giriş tarihi: 10 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
2si Bilmez | Işınlanma başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
bu program keyifli gidiyor ama hale bir hediye yok :D... Mesaja git »
2si Bilmez | Diyet başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
ben sohbeti seviyorum birazda hediye verseniz fazladan yüzümüz güler... Mesaja git »
En güçlü oyun konsolu mercek altında: Xbox One X başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Yandan verdiğin görüntü güzel ama o kadar çok peş peşe veremezsin izleyiciyi yorar rahatsız eder çok abartmışsın ... Mesaja git »
Bu Samsung Curved Gaming Monitor senin olabilir! Detaylar için tıkla. başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
3000:1 Kontrast oranı nedir abi ya görüntü oranı çok iyi hayret edersin 1ms tepki süresi bağlı olarak 144Hz tazeleme hızı demek mermiyi bile görebili... Mesaja git »
1 aydır kullandığım bir modem en büyük yararı torrent oldu ama çekim kalitesi düşük 100m2 evde çekmiyor ... Mesaja git »
LG HB1100 MK Ev Sinema Sistemi -> Genel Konu başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Arkadaşlar ben size sorunun cevabını yazayım çok fazla araştırma yaptım genelde sorun olan kısım power tuşundan kaynaklanıyormuş bu tuşu değiştirince ... Mesaja git »
LG HB1100 MK Ev Sinema Sistemi -> Genel Konu başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
sorunu ben çözdüm bilgi isterseniz veririm... Mesaja git »
bende istiyeyim ya cıkarsa :D... Mesaja git »
Intel Kaby Lake fiyatları ortaya çıktı başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
meksikalılar 4$ saatlik çalışıyor ben 6.5$ almıyorum tabiki ama işe yeni girenler öyle 1 senede artmaz bide bu türk işyerilerei sahipleri içindir ... Mesaja git »
Intel Kaby Lake fiyatları ortaya çıktı başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
ABD de asgari ücret saati 6.5$ 10$ alma şansları yok abartmayın... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094