Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
nedamed
Gerçek Adfırat FIRAT
Doğum Tarihi12 Ekim 1982
Meslekeğitim
İlgi Alanlarıpc
KonumMalatya,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Ekim 2009
2. el mesaj sayısı: 70
Son mesaj tarihi: 14 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Satılık Gigabyte GeForce GTX 970 OC Mini-ITX konusunu başlattı (14 sa. önce)
GS sifir baski ile oynuyor, kagalarinda UEFA'yı bitirmiş gibiler. Diagne agir copmus yanliz.... Mesaja git »
PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Bu Liverpool ajani pc de görünmüyor mu yoksa cikmadimi?... Mesaja git »
Altı boş dedikten sonra susmak en iyisi.... Mesaja git »
Sakin ol şampiyon. Savaş yapmiyoruz. Tamam ultra kadronuz var, aldiginiz iki stoperde super, cok izlemissiniz sanirim.... Mesaja git »
Geldikleri takimlar neden küçük takımlar? Tanımıyorum bu futbolculari ama iyi stoperler ise oynadıkları takimlar GS ye gore cok küçük takimlar, ilgin... Mesaja git »
Cok abartılacak transfer yapildigini sanmıyorum her iki takim icinde ki devre arasi transferleri kolay oturmuyor. Birde GS en iyi oyuncusu Rodriguez v... Mesaja git »
Uydurulmuş Din ve Kuran'daki Din! başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Kimseyi razi etme gibi bir durumum yok. Engin bilgili oldugumu söylemedim, uslubunuz gayet bilimsel... Oncelikle sizin kanitiniz nedir? Kesinlik if... Mesaja git »
Uydurulmuş Din ve Kuran'daki Din! başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Cihat önemli bir unsurdur ancak cihad in sebebi müslüman olacakların onundeki engeli kaldirmak, Allah'in adini yeryüzünde yaymak, musluman olmayanlari... Mesaja git »
PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Evet kahire olmasi lazim... Mesaja git »
Arkadaşları

drazah

KaRaBoGa 1907

mustafa.savranguler
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: satılık 7850 1 gb referans ilanıdır..
Alıcı: mgedik06
Tarih: 20 Temmuz 2016; 11:47:22
Yorum
Gönderdiği ürün sıfırdan farksız durumdaydı görünce çok sevindim, gerçekten memnun kaldığım bir alışveriş oldu, kendisi son derece ilgili, güvenilir ve sözünün arkasında bir arkadaşımız hiç tereddüt etmeden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
i7 930
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.109