Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Technik
Gerçek Ad 
Konumİçel
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Ekim 2009
2. el mesaj sayısı: 195
Son mesaj tarihi: 8 yıl önce
Son giriş tarihi: 8 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
: Eski sevgilim 7 ay sonra aradı efkarlandım başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Orijinalden alıntı: calypsoo Orijinalden alıntı: 7-24 Jojuk seviyosan başla Abi üzerinden 7 ay geçmiş nefret doluydum kıza karşı s... Mesaja git »
: Eski sevgilim 7 ay sonra aradı efkarlandım başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
buna benzer bişe bende yaşıyorum halen 3 sene beraber oldugum kızdan ayrıldım yıl başında. o istanbulda ben mersindeyim devamlı gel git yapıyordum... Mesaja git »
çok şükür benimde belli oldu direksiyon sınav tarihim. 11-12 Aralıkmış... Mesaja git »
yaw ne güzel herkes girdi direksiyon sınavına ben bugun kursu aradım tekrar daha tarıh belli olmadı dedi meb bildirmedi daha egitime bilene başlama... Mesaja git »
: cebinde kaç para Var? başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
350tl... Mesaja git »
: Direksiyon sınavında nelere dikkat etmek gerek ? başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
ya mersinde halen tarih belli olmadı kurssun bilgisi yok hergun arıyorum... Mesaja git »
mersinde gökhan surucu kursum benimki aradım halen bilgileri yok bu nasıl iş ya... Mesaja git »
: Bir aracın yıllık masrafı nedir? başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Orijinalden alıntı: polimex Orijinalden alıntı: Technik Arabam 2005 Model Ford Focus C-Max + Stil Paket+ Sunroof 2010/9 Ayda aldım. ... Mesaja git »
: Bir aracın yıllık masrafı nedir? başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Arabam 2005 Model Ford Focus C-Max + Stil Paket+ Sunroof 2010/9 Ayda aldım. Su ana kadar yaptıgım masraflar 2000TL Bakım. 1650TL Kasko ... Mesaja git »
: Kaskonuz Kaç TL? başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
benim arabada babamın üstüne focus c-max 2005 kasko degeri 28.500 tdci ilk kasko babam yaptırdı 1650tl tuttu... Mesaja git »
Arkadaşları

haggardd
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık Takaslık Şok Fiyata 2.5 Taşınabilir Sıfır Harrddiskler (500GB-1000GB)
Alıcı: cmurat
Tarih: 11 Ekim 2010; 23:04:34
Yorum
Genel Puan

Ürün: Alınık Laptop Hdd
Alıcı: madlive
Tarih: 25 Mayıs 2010; 20:13:45
Yorum
Alacağını söyledi, aldı. Ciddi alıcı. ;)
Genel Puan

Ürün: Adetli Oem Satış
Alıcı: ekotekpcnet
Tarih: 25 Mayıs 2010; 18:20:22
Yorum
Ramler sorunsuz sıfır ürün ve sağlam geldi,güvenilir arkadaş,teşekkür ediyorum,alışverişe devam:)
Genel Puan

Ürün: Satılmıştır
Alıcı: yamyum
Tarih: 25 Mayıs 2010; 0:08:20
Yorum
fiyat konusunda anlaşılmıyor. göndereceği miktar 100 liraydı 60 lirası geçti elime..
Genel Puan

Ürün: Satılık Özel Numara 0544 XYY 44 44
Alıcı: d.deniz87
Tarih: 25 Mayıs 2010; 0:05:21
Yorum
eyvallah yiğen
Genel Puan

Ürün: Satılmıştır
Alıcı: photo-pentax
Tarih: 25 Mayıs 2010; 0:02:18
Yorum
güvenilir bir arkadaş;sorunsuz alışveriş
Genel Puan

Ürün: Satılık Sistem Rc-690 Şok Fiyat (350TL)
Alıcı: haggardd
Tarih: 15 Mart 2010; 3:48:31
Yorum
güzel muhabbet,iyi alışveriş,düşünceli bir arkadaş valla.teşekkür ediyorum.
İmza

Hakkında

Ve bu vatanı vatan yapan Büyük İnsan En Büyük Türk Atatürk�ü çok seviyorum ............

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬►ATATÜRKÇÜYÜZ◄▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Cumhuriyetçiyiz: Ulu önderimiz gibi Türk halkının karakterine en uygun idare şekli cumhuriyet olduğu için Cumhuriyetçiyiz.

Halkçıyız: En büyük iradenin halk olduğuna inandığımız için Halkçıyız.

Devletçiyiz: Türkiye'yi iktisadî açıdan kalkınmış ve tam bağımsız bir ülke haline getirebilmek için Devletçiyiz.

Milliyetçiyiz: Milletimizi ve vatanımızı dil,din,mezhep ve ırk ayırmadan sevdiğimiz için Milliyetçiyiz.

Laikiz: Siyasetin dini kirletmesini ve Dînin de siyaseti gölgelemesini istemediğimizden Laik'iz.

Devrimciyiz: Yozlaşmadan ilerlemenin tek yolunun sürekli yenilenmek olduğuna inandığımız için Devrimciyiz.

Ve Mustafa Kemal�in tüm ilkelerine inanıp güvendiğimiz için KEMALİSTİZ.

...Ayakta Ölmek, Diz Üstü Yaşamaktan Daha İyidir...

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125