Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
frzstate
Gerçek Addsa da
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Ekim 2009
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 10 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Boston Dynamics'in insansı robotu Atlas artık çok daha hızlı başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Bi adamlarin atlet gibi hoplayan ziplayan kosan robotuna bakıyorum. Bide bizimkine sanırım bizimki bu sefer oldukca ilerde onlarinkinin 95 yasindaki h... Mesaja git »
Mango deri ceket 225TL-332TL başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Boyle bir seyi anca sigir giyermis zaten. Tasarimi ona gore yapilmis... Mesaja git »
Deri Ceket 159 tl başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
üste para verseler giyilmez kaçıranlar çok sanslı forumda sırf ındırımde dıye hunharcfa gereksız harcamalar yapan bır kıtle de var. Allahasen su tıpe ... Mesaja git »
500 gr kıyma 9,85 başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bizim burada Dana kıyma 14.95 Şarbonlu dana kıyma 9.95 olsa kimse normalini almaz... Mesaja git »
Akrabalarım Yurtdışına Gitmeme İzin Vermiyor Edit: Gidiyorum. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Sunu yazmasi bile niyetini belli ediyor. Trol bu... Mesaja git »
Edit geldi : Adamla buluşmaya gittim 150 lira kitledim başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Forum sürekli bu tarz hikayeler uyduran veled kayniyor... Mesaja git »
Mediamarket Yüzde 10 hediye çeki. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Kodun kullanim limiti dolmuş. Bundan dolayi gecersiz diyor. Konu silinebilir.... Mesaja git »
Mediamarket Yüzde 10 hediye çeki. konusunu başlattı (2 ay önce)
Mediamarket yüzde 10 indirim yapan hediye çeki 15 tl pazarlık yok. Ödeme enpara. Skt. Bu 31.08Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
Suriyelileri istemeyenler müjde! konusunu başlattı (2 ay önce)
Suriye lirasi bile paramiz karşısında uçuşa geçti. Biz homurdaniyoz ama memletimiz burası.onlar 2 gün aç kalsın bak nasıl dönecekler geldikleri gibi. ... Mesaja git »
7. Nesille karsilastirmak hata olur.7. nesil 2 senelik bu islemci bi kac aylik. Bu islemcinin 8. Nesille karsilastirilmasi gerekir. Bu paralara belki ... Mesaja git »
Arkadaşları

ChaRisMaTiq1i
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Artmazsa Yetmez

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078