Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
khanja
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Beşiktaş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Ağustos 2005
2. el mesaj sayısı: 68
Son mesaj tarihi: 11 ay önce
Son giriş tarihi: 4 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
2017 Seat Leon Fiyatı vs 2018 Seat Leon Fiyatı başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Yakinda 50bine alinacak bi araba kalmayacak :)... Mesaja git »
2017 Seat Leon Fiyatı vs 2018 Seat Leon Fiyatı başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Bana gore suan hangi araci alirsan al parasini haketmiyor durumda. 100bine leon mu olur. Tam donanimli golf olmus 150 bin daire parasi mubarek... Mesaja git »
Sıfir arac alirken iki tane aliyoruz ikisinin de yakitini biz ödüyoruz ama bi tanesini biz kullaniyoruz. Suan ki durum bu sekilde.... Mesaja git »
2017 Seat Leon Fiyatı vs 2018 Seat Leon Fiyatı konusunu başlattı (11 ay önce)
Selamlar, Geçen yıl bugün Doğuş otonun sitesinden indirdiğim fiyat listesi ile az önce güncel fiyat listesini karşılaştırdım. 2015 yılında araç takas... Mesaja git »
Selam, Beishisheng Logistics ile gönderilen, ürünüm 55 gündür gelmedi. Yardımcı olabilir misiniz ? Takip No : NR15131455862566... Mesaja git »
TurkNet Destek Burada başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Farklı operatörden geçiş için basvurdum. Türknette aktivasyon işlemlerinin bittiğine dair mesaj aldım. Fakat eski operatörümde ki aboneliğim halen dev... Mesaja git »
Amerika’da olsanız Mazda’mı, Subaru’mu? başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Subaru derim. Sebebi ise simetrik 4 çeker olması ve boxer motor. STI olursa özellikle tadından yenmez. Mazda sadece tasarımı ile ön plana çıkabilir, o... Mesaja git »
10 gün önce sipariş verdim hala vermediler kargoya, takip numarası pre-advised ama henüz işleme girmedi. @GearBest.com yardımcı olabilir misiniz ? T... Mesaja git »
TRGB101321 koduyla mobil uygulamadan denedim kod çalıştı siparişi verdim. Teşekkürler.... Mesaja git »
Xiaomi USB Repeater 300Mbit - Router - Mini Wifi+ Range Extender "yalnızca Türk müşterilere özel 300 stokla sınırlı" [ TRGB101321 ] indirim koduyla 3.... Mesaja git »
Arkadaşları

mustala
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: LGA 775 DFI Lanparty Blood Iron P45-T2RS Anakart
Alıcı: KOKTURUK
Tarih: 21 Haziran 2017; 19:56:09
Yorum
Kaliteli satıcı, kaliteli ürün, sorunsuz alışveriş. Teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: Alınık Lenovo T440P [Referans]
Alıcı: Ahmet322
Tarih: 28 Mayıs 2017; 17:15:50
Yorum
Anlastığımız gibi sorunsuz bir şekilde alışverişimi gerçekleştirdik. ilgisi ve alakası için teşekkür ederim
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125