Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
boraycan
Gerçek Adboray kaya
Doğum Tarihi1 Temmuz 1980
Konumİstanbul,Bayrampaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Temmuz 2005
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 4 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İran'da benzin 42 kurus başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
O pahalı hali bizim parayla 10 kuruş olduğunu biliyorum. Çok daha eski dönemde İran'a mal taşıyan kamyonlar hesap yaparken Gürbulak sınır kapısına kad... Mesaja git »
Kia, Hyundai 5 Yıl 150.000 KM Garantisi başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Bir markayı sevmemeniz onun alınmaması gerektiği anlamına geliyor yani. Yoksa içi dolu bir argümanınız yok. Hıımmm anlıyorum... Haklısınız...... Mesaja git »
Kia, Hyundai 5 Yıl 150.000 KM Garantisi başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Kaliteli derken neye göre mesela, görünüş olarak mı yoksa kullanıma dayanıklılık mı? Bendeki i30 5 yaşında 95 bin km'de ve trim sesi yok.Hyundai&#... Mesaja git »
İşte bende onu soruyorum neden Kia önde. Herşey aynı. Bu arada bende golf ve Fluence araçta var. Benim göremediğim ne görüyorsunuz. Ben vallahi billah... Mesaja git »
Bencil şöför trafiği birbirine kattı (SS’li) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Neden geçsin! Lastiğini kaldırıma sürtmek zorunda mı bencil ve kural tanımaz bir yaratık 30 saniye kazansın diye...... Mesaja git »
Bencil şöför trafiği birbirine kattı (SS’li) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Artık sinirlenmeme ve kafaya takma kararı aldım bu tip şeylere. Klasik İstanbul trafiği manzarası. İşleri İstanbul'dan gitmek üzere ayarlıyorum. Artı... Mesaja git »
HYUNDAİ i30 DİZEL OTOMATİK TAM BİR YAKIT CANAVARI başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Ortalama hız nedir? Şuan benim 5850 km ortalamam 7.2 lt görünüyor. %60 istanbul yoğun trafik geri kalanı şehir dışı otobanda kullanım. Ama benim araba... Mesaja git »
HYUNDAİ i30 DİZEL OTOMATİK TAM BİR YAKIT CANAVARI başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Bende i30 tam otomatik dizel kullanıyorum. İlk kullandığımda bende fazla yaktırdım. Diğer otomatik araçlardan İstanbul şehiriçi yoğun trafikte 1 litre... Mesaja git »
Ben firmanın tutumundan ziyade dpf fiyatının 15 bin lira olmasına takıldım. Arabanın %25 fiyatını istemek nedir yahu! Vergisiz fiyatı 70 bin falandır ... Mesaja git »
Guncel Akaryakit Markalari ve Kullanici Yorumlari başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Bence markanın bir önemi yok. Benzin şirketinin kendisinin işlettiği istasyondan alıyorum. Evimin yakınında bp'nin kendi işlettiği istasyon var ve çok... Mesaja git »
Arkadaşları

Selçuk ALAGÖZ

bozo_yk

akmanhoca
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Katılım zamanı: 31 Temmuz 2005

Sistem ve Tercihleri
Takım
beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094