Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
berkaygen
Gerçek Adberkay genel
Doğum Tarihi15 Haziran 1990
Meslekmakine muh.
KonumAydın
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Ağustos 2009
2. el mesaj sayısı: 229
Son mesaj tarihi: bir yıl önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
1 TB Bulut Depolama + Office 365 (56 TL Yıllık) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
gruba dahil olmak isteyen arkadas varsa 4 kişi daha ben acarım grubu... Mesaja git »
1 TB Bulut Depolama + Office 365 (56 TL Yıllık) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
yeni grup varsa bende dahil olmak isterim buna benzer şekilde başka bir grupta spotify 6 aylık için yapmıştık iyi oluyor :D... Mesaja git »
275 liralık lastik alacağım indirim yapan kuponu veya hesabı olan varsa lütfen ulaşsın.... Mesaja git »
200 tl üstünde aynı şekilde bende 4 lastik için alım yapmak isterim saygılarımla... Mesaja git »
Tipim nasıl (kaç yaşında gösteriyorum) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Sakın gözlük kullanma sakın ya öss birincisi gibi durursun yada fetöden içeri alıncak bi tipe dönersin.Şuanki bakışlarla çakma kadir inanır gibisin be... Mesaja git »
Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Ben şarjdan yana biraz da olsa sıkıntılıyım bunun bir sebebi de sıcaklık artışı ve yaz ayında genelde dışarda ekran parlaklığının yüksek olmasından da... Mesaja git »
Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Hocam süpermiş telefonu ne zamandır kullanıyorsunuz kaç döngüde şuan şarjı?... Mesaja git »
Carrefour zeytin iskelesi 2lt natürel sıkma zeytinyağı 37.90 başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Ben hediyelik için düşündüğümden daha bakmamıştım linke teşekkürler bilgi için... Mesaja git »
Carrefour zeytin iskelesi 2lt natürel sıkma zeytinyağı 37.90 başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Hocam bende aydınlıyım da bu yağın kalitesi o açık yağdan dah mı iyi oluyor yoksa daha kötü mü? Açık yağ bildiğim kadarıyla sırasıyla yaprak ayırıcı ,... Mesaja git »
Hocam denedikten sonra da yorumlarınızı bekliyoruz ona göre sipariş verelim bizde... Mesaja git »
Arkadaşları

Hawqeye

carter

bigoguz

tekci01

bamboochaa

ahmet_09_

snl_

sakallıyan
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Ref.alınık nba 2k13
Alıcı: srdr91
Tarih: 1 Ekim 2013; 0:07:03
Yorum
sorunsuz satış gerçekleştirdim. teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: Ref.Alınık Tomb Raider 2013
Alıcı: BlackxxS
Tarih: 30 Eylül 2013; 23:58:47
Yorum
Genel Puan

Ürün: Ref.Alınık Fifa13
Alıcı: winger7777
Tarih: 30 Eylül 2013; 23:40:19
Yorum
Güvenilir bir arkadaş kendisi, problem yaşamadan alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: Satılık Trendyol Hediye Çekleri
Alıcı: erhan911
Tarih: 26 Aralık 2011; 12:53:09
Yorum
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.125