Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
webturk
Gerçek AdMurat Terzioglu
Doğum Tarihi23 Ekim ****
KonumKocaeli,Gebze
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Ağustos 2009
2. el mesaj sayısı: 37
Son mesaj tarihi: 4 yıl önce
Son giriş tarihi: 3 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
AutoCAD 2014 0015.111 HATASI !!!! başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Merhaba, arkadaşlar bu problem benim Autodesk 3DS MAX 2014 ile yaşadığım aynı problemi çözdü. Bunu paylaşmak istedim. iyi çalışmalar dilerim... Mesaja git »
HP nVidia Quadro FX 4800 Profesyonel Ekran Kartı Ekran kartı HP İş İstasyonu'ndan çıkartılmış HP seri numaralı bir karttır. Çok temiz durumdadır.... Mesaja git »
HP Z800 Workstation İş istasyonu teknik ve görsel olarak çok iyi durumdadır. İki adet yeni nesil 6 çekirdekli işlemciye sahiptir (HyperThreading ... Mesaja git »
+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 yıl önce)
Posta ve Hızlı Kargo Muafiyetleri Gümrükler genel müdürlüğü açıkla... Mesaja git »
HP Z800 Workstation İş istasyonu teknik ve görsel olarak çok iyi durumdadır. İki adet yeni nesil 6 çekirdekli işlemciye sahiptir (HyperThreading ... Mesaja git »
Intel® Core™2 Quad Processor Q9650 İşlemcili Toplama Bilgisayar (12M Cache, 3.00 GHz, 1333 MHz FSB) Bilgisayar çok temiz durumdadır. Teknik ... Mesaja git »
Intel® Core™ i7-950 4 Çekirdek İşlemci (8M Cache, 3.06 GHz, 4.80 GT/s Intel® QPI) Canavar gibi bir bilgisayardır. Bir kaç güncelleme ile birli... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar, aşağıda özellikleri yer alan bilgisayarımı satıyorum. Sistem teknik olarak çok iyi durumdadır. Teknik Özellikler: ... Mesaja git »
fiyat güncellenmiştir >>... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar, aşağıda özellikleri yer alan bilgisayarımı satıyorum. Sistem teknik olarak çok iyi durumdadır. Teknik Özellikler: ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
http://www.isistasyonlari.net | İkinci el iş istasyonları ve iş istasyonu komponentleri.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
HP Z800 Workstation, Fujitsu Celsius R550

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094