Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
yeteryayeter
Gerçek Adutku erturk
Konumİstanbul,Fatih
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Temmuz 2005
2. el mesaj sayısı: 35
Son mesaj tarihi: bir yıl önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
DENON AV RECEIVERS başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Teşekkürler ama ikinci el düşünmüyorum. 2 haftadır projeksiyonun üstündeki hoparlör ile idare ediyorum :/ yaptırmaktan başka çarem kalmadı. Yardıml... Mesaja git »
Merhaba , Servis AVR tamiri için 900 TL ücret çıkardı. 810 TL parça + 90 TL işcilik. Uzun süredir AVRleri incelemiyordum şimdi baktığımda güncell... Mesaja git »
Cevabınız için teşekkürler , Farklı HDMI kablolarla test ettiğimde sonuç değişmiyor. Cihazı Mayıs 2015'de almışım. HTPC uğruna cihazı yakmak kötü b... Mesaja git »
Merhaba , Uzun süredir Denon x2000 model cihazı kullanıyorum. Geçen gün HTPC değişikliği yaparken HDMI handshake sorunu oluştu( AVR bilgisayarı gö... Mesaja git »
AKTİF SUBWOOFERLAR başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Evet ilgili konuyu okumuştum. Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler . Basso850'yi İstanbulda satan bir yer bulamadım sanırım sadece GSA Elektronik ... Mesaja git »
Anladım. Sub için ortak kanaat verilen parayı hak edeceği yönünde. Bu durumda 1500 civarındaki modellere bakarsak daha önce yazdığım Basso 850 nasıl... Mesaja git »
Cevabınız için teşekkürler. Aslında duymaktan korktuğum cevabı verdiniz. Evet kulelerin içinde bass hoparlörler var ama tahmin edeceğiniz gibi yet... Mesaja git »
Merhaba , Geçen sene Denon Avr x2000 ve Magnat 802 5.0 Kule Seti almıştım. O zaman bütceyi daha fazla zorlamamak için Sub almamıştım. Şimdi sistem... Mesaja git »
Xiaomi Mi Band 1s (Nabız Ölçen Model) Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Selam , Nabız ölçme işlemini 2 dk aralıklarla yapıyor. ****Does the Mi Band 1S allow continuous monitoring of heart rate? (like Fitbit Cha... Mesaja git »
GİRİŞ SEVİYE AVR SES SİSTEMLERİ TAVSİYE VE EKİPMANLARI başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Yazılımsal olarak ihitmalleri tüketince farklı bir şey denedim. Avr den önce digiturk / htpc / playstation arasındaki geçişi aşağıdaki gibi bir ... Mesaja git »
Arkadaşları

Eyvallah

8
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.156