Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sodostre
Gerçek AdOsman
Doğum Tarihi1 Ocak 1984
MeslekBeden Eğitimi Öğrt
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Ağustos 2009
2. el mesaj sayısı: 17
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Amazon Türkiye Fırsatları başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Sıcak fırsatlar Sevgililer Günü hediyeleriniz için öne çıkan fırsatlar... Mesaja git »
TTNET Sınırsız internet fiyatları açıklandı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Yazık ya şu fiyatlarla internet aboneliğini komple kapattıracaklar insanlara... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
İndirimli hali bile bizim için pahalı, arşivdeki oyunlara devam arkadaşlar... Mesaja git »
Arkadaşlar ÖTV indirimi 31.12.2018 tarihi itibarıyla 3 ay daha uzatılmıştır Böylece otomotiv firmalarının fiyat konusunda neden bu kadar nazlı davrand... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Ps4 üzerinden deneyin... Mesaja git »
Papa John’s Büyük Boy Pizza 17.90 TL başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bende satın aldım, kod hemen geldi. 31 Aralıka geçerli diyor ama saat kısıtlaması yazmkyor smste.... Mesaja git »
HepsiBurada Efsane Cuma 23 Kasım 2018 - Seneye Görüşürüz başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Benim de takip ettiğim bir outdoor ayakkabı 3gün önce 430 tl iken şimdi 530 tl olmuş, efsane cumada efsane indirimle yine 430 yaparlar... Mesaja git »
Morhipo Gecenin Sürprizi 2 Al 1 Öde (Bitti) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
90liraya bir nike bir levis tişört aldım, haber veren arkadaşa teşekkürler... Mesaja git »
PS 4 kol'u sapıtıyor başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bende de benzer sıkıntı vardı, ps4 bir şey download ederken yaptığını fark ettim. Artık oyun oynarken indirmeleri durdurup öyle oynuyorum, yoksa sende... Mesaja git »
RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Kamp kurmayı nasıl yapıyoruz? Normal kampımızda uyumak yeterli değil mi?... Mesaja git »
Arkadaşları

buradil

passenger38

dahakathekiller7

-Mudvayne-
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109