Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
nasuh48
Gerçek Adnasuh göktekin
Doğum Tarihi1 Ağustos ****
KonumŞırnak,Silopi
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Ağustos 2009
2. el mesaj sayısı: 20
Son mesaj tarihi: 3 yıl önce
Son giriş tarihi: 4 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
asus gtx 780 ti (satıldı!!!) konusunu başlattı (3 yıl önce)
Kartın herşeydi mevcuttur kutuşu garantili ve faturalıdır. Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
TOP. VE FÜZE OKL.ÖĞR. VE KURSLAR TB. / ANKARA POLATLI / ANKARA başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Hocam ben matematik öğretmeniyim mesela bana kura sonucunda ne gibi görev verebilirler.Askeri okullarda ders verme gibi olaylar varmış galiba doğrumu.... Mesaja git »
TOP. VE FÜZE OKL.ÖĞR. VE KURSLAR TB. / ANKARA POLATLI / ANKARA başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Matematik öğretmeni yok mu aranızda yahu... Mesaja git »
Merhaba tertip bende öğretmenim aynı yerde yapıcaz askerliği.Evet meslekçisin tertip benim gibi.... Mesaja git »
Arkadaşlar ben matematik öğretmeniyim bana da meslekçi çıktı bana ne görevi verirler acaba?undefined... Mesaja git »
ben matematik öğretmeniyim.... Mesaja git »
merhaba arkadaşlar bende sizinle aynı yerde yapıcam askerliğimi yedek subay olarak.FAkat bende branş kısmında 64 yazıyor.Şimdi ben kaç aylık eğitime t... Mesaja git »
Hocam düz koşu çok yaptırıyorlar mı?Çok koşu yaptığım zaman midem bulanıyor çok gariptir durduk yere komutandan azar işitmeyelim:D... Mesaja git »
Tamamda memur işlem falan yapamamış yerin belli diye.... Mesaja git »
Aynen bana da uzun dönem çıkarsa eğitimde düşüp bayılırım herhalde spor falan yapmayalı yıllar oldu.Spor salonuna yazılmayı düşünüyorum en kısa sürede... Mesaja git »
Arkadaşları

UNXP7SS
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

YÜKSEK TÜRK! SENİN İÇİN YÜKSEKLİĞİN HUDUDU YOKTUR. İŞTE PAROLA BUDUR.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
pc
Mobil cihaz
nokia 6630, nokia n8-00
Operatör
Vodafone
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Hakkında
Y�ksek T�rk! Senin i�in y�ksekli�in hududu yoktur. ��te parola budur.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078