Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Ragnar-Lothbrok
Uzaklaştırılmış!Cezasının bitmesine Sınırsız kaldı.
Gerçek AdJack Bauer
Konumİstanbul,Bakırköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Temmuz 2009
2. el mesaj sayısı: 78
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: 2 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ragnar-Lothbrok----4 000 TL-- (DORTBIN TURK LIRASI) başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
bakıyorum yine mangalda kül bırakmayan arkadaşlar tavan yapmış... önce bilmediğiniz şeylerle başlayalım.. öncelikle içeri filan girmedim, girmem de çü... Mesaja git »
Ragnar-Lothbrok----4 000 TL-- (DORTBIN TURK LIRASI) başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
a unutmadan arkadasların borclarını odemek ıcın tefecı dahıl her yontemede acıgım varsa tanıdıgınız toplaşp beraber gıdrız ben ımzayı atarım o parayı ... Mesaja git »
Ragnar-Lothbrok----4 000 TL-- (DORTBIN TURK LIRASI) başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Bu yazı bu konuya yazacagım ılk ve son yazı sonrasında emınım mahalle dedıkodusu yapan ınsanlar gıbı toplaşan alacaklılar haricindeki kitle yine varlı... Mesaja git »
Kredi Kartı Yardımlaşma Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
worldcard geçen sitelerde puan + 15 TL parafcard geçen sitelerde puan kadar indirim yapılır. GG da 50 TL indirim yapılır 3D ile işlem ... Mesaja git »
Çek Satış & Takas Bölümü başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
3 adet yemek sepeti kodu alınacaktır. ayrıca İDO bandırma-yenikapi hattina çarsamba günü için bilet almam lazım bilet 160 TL şuanda indirimli ala... Mesaja git »
Kredi Kartı Yardımlaşma Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
hepsiburada da 1000 tl ye 100, 2000 tl ye 150 TL indirim. benım hesabımdan alıyorum ürünü 1tikla2kazan da puan kadar indirim yapılır.... Mesaja git »
visor dan alisveris yapanlar başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Biz teşekkür ederiz visor hocam. Malın hayrını gör, para için de teşekkürler. Herşey konuştuğumuz gibi oldu söz verdiğinden başka birşeyle karşılaşmad... Mesaja git »
Sıfır ASUS/TOSHIBA/HP Notebooklar konusunu başlattı (4 yıl önce)
Toshiba L50-B-1Q6 4 adet var. Birim fiyat 1350 TL ürünler sıfır, kapalı kutu, orjinal ambalajındadır. Fatura fotokopisi ile verilecektir. 75 TL f... Mesaja git »
Asus TP300LD-C4089H Intel Core i3 4030U 1.9GHz 4GB 500GB 13.3" Dokunmatik Taşınabilir Bilgisayar Bilgisayar sıfır, kapalı kutu, orjinal ambalajın... Mesaja git »
Cihaz 5 Günlüktür. İstenen Fiyat 770 TL Canon i-SENSYS MF8280Cw Kullanımı kolay, renkli çok işlevli bu ürün ile paylaşın ve bağlanın Bilgi... Mesaja git »
Arkadaşları

Beriko
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.156