Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
yektags
Gerçek AdYekta Ergün
Doğum Tarihi18 Kasım 1980
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Haziran 2009
2. el mesaj sayısı: 31
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları10
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
theorder80@gmail.com godofwarps4ps4@outlook.com caglaryilmaz.psn.undc@gmail.com BU HESAPLARIN PRİ SAHİPLERİ BANA ULAŞABİLİRSE ÇOK SEVİNİRİM.ŞİFREL... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
SATILIK Oyun adı: FAR CRY 5 Pri-Sec: SEC Alındığı ülke: US Fiyat: 40 TL İletişim: PM Ödeme: Enpara + YKB Diğer hak: Forumda + (whatsapp) SAT... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
gowtheking@gmail.com hesbaın sec sahibi bana ulaşabilir mi ?... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
SATILIK Oyun adı: FAR CRY 5 Pri-Sec: SEC Alındığı ülke: US Fiyat: 40 TL İletişim: PM Ödeme: Enpara + YKB Diğer hak: Forumda + (whatsapp) SAT... Mesaja git »
Oyun adı: FAR CRY 5 Pri-Sec: SEC Alındığı ülke: US Fiyat: 45 TL İletişim: PM Ödeme: Enpara + YKB Diğer hak: Forumda + (whatsapp) SATILIK Oyu... Mesaja git »
SATILIK Oyun adı: FAR CRY 5 Pri-Sec: SEC Alındığı ülke: US Fiyat: 45 TL İletişim: PM Ödeme: Enpara + YKB Diğer hak: Forumda + (whatsapp) SATILI... Mesaja git »
XBOX ONE DiGiTAL OYUN KARDEŞLiĞi ve TAKAS başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
alınık xbox game pass.6 ay veya bir senelik... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 ay önce)
Satılık Metro redux (2 oyun içerir) Sec hesap Pri forumda 10 tl... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
eezio@yandex.com (Assassin's Creed Origins) oyununun pri sahibi bana ulaşabilir mi? şifre değişmiş... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
eezio@yandex.com assassins creed origins pri hak sahibi bana ulaşabilir mi? şifresi değişmiş... Mesaja git »
Arkadaşları

myfranco

ertug26

yusei

kubilay_1907

Uncy

btg10

vanbasten10

d.gurcan

madbatu26

kenshin131
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094