Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Tuf4n
Gerçek AdTufan Apple
KonumEskişehir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Haziran 2009
2. el mesaj sayısı: 54
Son mesaj tarihi: 6 yıl önce
Son giriş tarihi: 6 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
2 Ay civarında sadece evde kullandığım kulaklığı daha küçük boyutta bir kulaklık almak için satıyorum. Kozmetik olarak hiçbir sorunu yoktur. Fatur... Mesaja git »
Philips O'neill THE STRETCH konusunu başlattı (7 yıl önce)
Kulaklık dayanıklılığıyla, esnekliğiyle ünlü. https://lh5.googleusercontent.com/-HgbSH2tbdnQ/TlyllGvgk9I/AAAAAAAAAwc/Vq3fUdzIy4o/s720/IMG_2878.jp... Mesaja git »
Rayban/ RB2140 - 901 | ORIGINAL WAYFARER konusunu başlattı (7 yıl önce)
Opmar Optikten alınmış, 376TL Faturalı, RB2140 - 901 | ORIGINAL WAYFARER gözlük var elimde hediye geldi. Yüzüme uygun olmadığını düşündüğüm için değiş... Mesaja git »
ALINIK // İPHONE 4S (KAYITLI) konusunu başlattı (7 yıl önce)
Merhabalar. İPhone 4s 16gb almaya karar verdim. Kayıtlı, kutusu açılmamış, faturası ve kayıt belgesinin bulunmasını istiyorum. İstanbul... Mesaja git »
Nikon d80 / nikon 18-105VR/nikon 50mm vs. konusunu başlattı (7 yıl önce)
Nikon d80 body :hiçbir sorunu yok, kutusu ve kutusundan çıkan en ufak kağıda kadar bulunuyor. nikon 18-105mm Vr objektif : hiçbir sorunu yok, uv... Mesaja git »
Nikon d80 body : shutter 6xxx. hiçbir sorunu yok, kutusu ve kutusundan çıkan en ufak kağıda kadar bulunuyor. nikon 18-105mm Vr objektif : hiçbir... Mesaja git »
Nikon d80 / nikon 18-105VR/nikon 50mm vs.(iphone4s takaslı) başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
hayır. set olarak satmak istiyorum. sadece 50mm lensi ayırabilirim.... Mesaja git »
Nikon d80 body : shutter 6xxx. hiçbir sorunu yok, kutusu ve kutusundan çıkan en ufak kağıda kadar bulunuyor. nikon 18-105mm Vr objektif : hiçbir... Mesaja git »
Nikon d80 / nikon 18-105VR / nikon 50mm vs. konusunu başlattı (7 yıl önce)
Nikon d80 body : shutter 6xxx. hiçbir sorunu yok, kutusu ve kutusundan çıkan en ufak kağıda kadar bulunuyor. nikon 18-105mm Vr objektif : hiçbir ... Mesaja git »
### Turkcell T20 Ana Konu - S.S.S & Rom & Root & CWM & Diğer ### başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Orijinalden alıntı: Twincharged Injection Orijinalden alıntı: farego Orijinalden alıntı: Tuf4n Orijinalden alıntı: farego ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.108