Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Bloodin
Gerçek AdOğuz Han YEL
Doğum Tarihi10 Ekim ****
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Mayıs 2009
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 21 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ben Apple kullanmıyorum, prensip olarak da telefona 500 dolardan fazla verilmesini tamamen gereksiz olarak görürüm fakat Face ID teknolojisini ve tama... Mesaja git »
Sinekten esinlenerek geliştirilen robot: DelFly Nimble başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Troll arkadaşlar troll, Allah Allah, şu mesajı halen ciddiye alan var, hoşafçıları trollüyoruz burada, ağız tadı bırakmıonuz ha... Mesaja git »
Xiaomi Mi 8'in çok tartışılacak Xiaomi Türkiye fiyatı belli oldu! başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Şaşırdık mı? Evet, çünkü yolacaklarını biliyorduk ama bu kadarını da beklemiyorduk. Normalde vergi hesabı yapıp "tabi ki bu fiyata getirecekler, ... Mesaja git »
Xiaomi Mi Shop'u gezdik | Türkiye'deki ilk mağaza başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Çok teşekkürler, o halde doğru görmüşüm :)... Mesaja git »
Sinekten esinlenerek geliştirilen robot: DelFly Nimble başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Xiaomi Mi Shop'u gezdik | Türkiye'deki ilk mağaza başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Aslında birçok Xiaomi telefonun anakartını değişmek o kadar basit ki, tek problem Aliexpress'den istenen anakartı en az 2 hafta beklemek...... Mesaja git »
Yeni bir kamera odaklı Samsung telefonu geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Arkadaşları

melikulupinar
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook, Notebook, PC

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094