Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Bloodin
Gerçek AdOğuz Han YEL
Doğum Tarihi10 Ekim ****
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Mayıs 2009
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 4 sa. önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
HP Pavilion 15 CK004NT KULLANICILARI KLUBÜ - ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
https://m.n11.com/hp-2qh30ea-15-ck004nt-i5-8250u-8gb-256gb-ssd-2gb-mx150-fhd-156-P293576415 Görünen o ki daha uygunu yok... Mesaja git »
HP Pavilion 15 CK004NT KULLANICILARI KLUBÜ - ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (13 sa. önce)
Aşırı nadir bazı durumlar hariç hiçbir dizüstü bilgisayarın ekran kartı değişmez, anakarta lehimlidir... Mesaja git »
Büyük bataryalı Asus ZenFone Max M2 serisi duyuruldu başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
Haberi okuyunca ben;... Mesaja git »
Laptop bile alamıyoruz başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Öncelikle geçmis olsun, çalan kimse ondan çıkar merak etmeyin, ben Türkiye'de yaşıyorsunuz da bi şekilde ebay'den aldınız diye düşünmüştüm, hayırlı uğ... Mesaja git »
Xiaomi'den yeni oyuncu telefonu Xiaomi Play başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Bugünden sonra çıkacak oyun telefonlarında olması gerekenler listesi; -SD 855 -En az 5000'lik bir batarya, -Thermal throttling'in tamamen önüne geçe... Mesaja git »
Voyager 2, resmen yıldızlararası uzaya ulaştı başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Dünya düz kimse uzaya çıkamadı, zaten Van Allen kuşağı da geçilemez.... Şaka lan şaka, adamlar bilmem nereye uydu gönderiyor, bizimkilerin konuştuğu ... Mesaja git »
Hocam Age of Empires II oynatabilir fakat III'ten bahsediyorsanız (ki pek sanmıyorum çünkü çoğu kişi sevmiyor ama ben bayılıyorum III'e) oynat... Mesaja git »
"Çöp oğlu çöp laptoplara" 4 bin TL bayılıyorsanız zaten iyi araştırmamışsınız demektir. HP 15-ck004nt gibi ağır oyuncu değilseniz eğer her i... Mesaja git »
Arkadaşları

melikulupinar
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook, Notebook, PC

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.998