Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hakani
Gerçek AdHakan
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Temmuz 2005
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SATILIK PHANTEKS ENTHOO EVOLV ATX TEMPERED GLASS EDITION başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Başlıkta belirttiğim ürün satılıktır.Faturasi bir hafta önce kesilmiş olup yalnızca bir hafta kullanılmıştır.Tüm aksesuarları yerindedir faturası da m... Mesaja git »
Nzxt s340 kırmızı 4 fanlı başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Nzxt s340 kırmızı renk kutusu mevcut görsellik 10/8 alır. 4 adet fan takılı Fiyat:250 Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
SATILIK || SAMSUNG 970 EVO 500GB NVME SSD (700TL) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Marka: Samsung Model: 970 Evo Kapasite: 500 GB Özellikleri 3.500 Mb Okuma Hızı | 2.500 Gb Yazma Hızı | Kablosuz Kolay Montaj | NAND Flash | SMART ... Mesaja git »
Phanteks P400S White Tempered Glass başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Merhabalar DH Forum kullanıcıları, Phanteks P400S Tempered Glass White Kasa Inventus'dan 21.04.2018 tarihinde alınmıştır. Ayrıca kasa ile berabe... Mesaja git »
İlan pasif durumda - Windows 10 Pro başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Norton Security 2019 1 Yılık 1 Pc İçin Fiyat: 25 TL Retail ve OEM Lisanlar Mevcuttur Windows 10 Pro Etiketli Lisans :120TL Windows 10 Pro : 50TL ... Mesaja git »
Windows 10, 8.1, 7 - 50TL / Office 365 60 TL (ömür boyu garantili ürünler) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Lisanssız gelen veya yeni topladığınız bilgisayarlar için uygun fiyata OEM Windows ve Office lisansları: Satın almak için 0501 913 07 85 numarasına Wh... Mesaja git »
Selamlar, 3 ay önce Temmuz ayında nanokatalog sitesinden aldığım ekran kartımı, kart yükselttiğim için satıyorum. 3 aylık ancak bunun 1.5 ayında şehir... Mesaja git »
Satılık Nzxt S340 kasa başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 ay önce)
Satılık Nzxt S340 kasa, fiyat 250 TL, Ankara Eryaman elden teslim, kargo istenirse alıcıya aittir, 4 adet fan vardır, 2'si kasanın kendi fanı 2'si ben... Mesaja git »
bu sezonki ballar bitmiştir... seneye görüşmek üzre.. :) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Koray Bey'le daha önce yüz yüze alışverişimiz olmuştu. Kendisi nazik ve ilgili bir satıcı. Daha önceki alışverişimizdeki memnuniyetim üzerine çekinmed... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.141