Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
boticix
Gerçek Ad 
KonumBursa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Nisan 2009
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Satıldı...Airties 5650 Torrent Özellikli konusunu başlattı (3 ay önce)
Önceki 5650 bozulmuş olup servis tarafından değiştirmiştir ve başka 5650 cihaz gönderilmiştir.Cihazda hiç bir sıkıntı yoktur stabil çalışmaktadır.Asus... Mesaja git »
Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Süperonlineden Türknete interneti taşıma işlemi 28 de başlıyıp 2 sinde son buldu şu ana kadar memnunum böyle devam etmesi dileğiyle...... Mesaja git »
CARREFOUR DA ÇİKOLATALARDA 1 ALANA 1 BEDAVA!! başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
carrefourlarda geçerlimi bilmiyorum internet üzerinden aldığım için sepette promosyon olarak çıktı bende alayım dedim uygun olduğu için + daha carrefo... Mesaja git »
CARREFOUR DA ÇİKOLATALARDA 1 ALANA 1 BEDAVA!! başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
aldım bakalım gelmesini beklemekteyim. kazık yememişimdir herhalde.... Mesaja git »
VPN Unlimited Lifetime 18$ başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Alan arkadaş veya düşünen varsa ortak olurum... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Creed Viw M.Micallef - Royal Vintage Delux Bvlgari pour homme Xeryus Rouge Parfümleri sipariş verdim. Bakalım memnun kalacakmıyız Eser hocam bilgiler... Mesaja git »
Sony KDL-55W805C başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim.Biraz geç oldu ama K.bakmayınEvet tvnin kendi oynatıcısı ile izliyorum ancak HDD şu an elimde olmadığı için d... Mesaja git »
Sony KDL-55W805C başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Bu Tvnin 50'var bende ve bir sorun yaşıyorum yardımınız gerek.Hdd film izlediğim zaman görüntü boyutu otomatik değişiyor Görüntü tam ekranken birden ... Mesaja git »
Bu panelde AH-IPS mi var?... Mesaja git »
Hiç yoktan iyidir. http://img.donanimhaber.com/upfiles/721920/4d0525e5-09c3-4dde-8116-6f1de7fcc295.png... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.110