Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
boticix
Gerçek Ad 
KonumBursa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Nisan 2009
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 11 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Oral-B Pro 2 2900 - 199.90 TL başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Ben bu ürüne alacak kişiyle ortak olurum şarj aleti kendisininin olacak sade cihazı göndermesi yeterli fiyatta anlaşabileceğimizi umuyorum...... Mesaja git »
ORİS TELEKOM VDSL 60 TL 50 mbps - 70 TL 100 mbps Taahhüt Akn Yok başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bir testte benden olsun...... Mesaja git »
ORİS TELEKOM VDSL 60 TL 50 mbps - 70 TL 100 mbps Taahhüt Akn Yok başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Kimlik bilgilerini abonedestek@oristelekom.com şu adrese mi yolluyoruz...... Mesaja git »
Başvuru yaptık bakalım süreç nasıl işlicek... Mesaja git »
Axessli oluyoruz, 400 TL’ye varan chip-para kazanıyoruz! (BİTTİ) başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Başvurum onaylanmış limiti de bayağı yüksek onaylamışlar MH aradığımda limiti düşürmek için 6 ay kapatmama ve limit düşürmemem için 65 tl çip para tek... Mesaja git »
Satıldı...Airties 5650 Torrent Özellikli konusunu başlattı (10 ay önce)
Önceki 5650 bozulmuş olup servis tarafından değiştirmiştir ve başka 5650 cihaz gönderilmiştir.Cihazda hiç bir sıkıntı yoktur stabil çalışmaktadır.Asus... Mesaja git »
Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Süperonlineden Türknete interneti taşıma işlemi 28 de başlıyıp 2 sinde son buldu şu ana kadar memnunum böyle devam etmesi dileğiyle...... Mesaja git »
CARREFOUR DA ÇİKOLATALARDA 1 ALANA 1 BEDAVA!! başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
carrefourlarda geçerlimi bilmiyorum internet üzerinden aldığım için sepette promosyon olarak çıktı bende alayım dedim uygun olduğu için + daha carrefo... Mesaja git »
CARREFOUR DA ÇİKOLATALARDA 1 ALANA 1 BEDAVA!! başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
aldım bakalım gelmesini beklemekteyim. kazık yememişimdir herhalde.... Mesaja git »
VPN Unlimited Lifetime 18$ başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Alan arkadaş veya düşünen varsa ortak olurum... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.144