Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
yaman@
Uzaklaştırılmış!Cezasının bitmesine Sınırsız kaldı.
Gerçek Adyaman ateş
Doğum Tarihi3 Temmuz 1915
KonumAntalya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Mart 2009
2. el mesaj sayısı: 9
Son mesaj tarihi: 10 yıl önce
Son giriş tarihi: 10 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
: Samsung 206BW 270 TL - 740N+Kargo 140 TL başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
Ben almak istiyorum..... Mesaja git »
: TFT-LCD monitör kullananlar ve alacak olanlar..HerŞey Burda başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
Herkeze Selam Arkadaşlar; 17 '' Lcd aramaktayım max 150 Tl civarında..... Mesaja git »
Nintendo DSi Video İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
iö Hocam Flash kartlardan Kastınız.. Micro sd kartlarmıdır ? Bu arada.. By_e Hocam.. Video Harika olmuş :) Bazı arkadaşların Yorumu olmasa Daha güz... Mesaja git »
By_e Hocam.. Peki Ds lite ile.. Müzik dinleme imkanı mevcutmu ? ... Mesaja git »
Oynadığı oyun nedir ? videodaki.. Bilgisi olan varmı arkadaşlar :)... Mesaja git »
kardeş ben almak istiyorum :| hadi yaw.. m.s.n adresini .. :S ver... Mesaja git »
SATILDI... Mesaja git »
: >> SATILIK << Sapphire X1800XT 512MB 256BIT PCI-E TAKASLANMIŞTIR başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
Kardeşim Allah için Süper birisisin.. Konuşmamızdan 1 saat sonra Kargoya verdin :) Kargo.. ilgi ve alakan muhteşem ötesi idi.:d paketlemene çok güldüm... Mesaja git »
: AIRTIES RT 205 Wireless Adsl 2+ Modem başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
60 lira vereyim :) 206 var bende smile geçtigim için onda ayar yapamamaktayım ttnet için özel üretildiği için..... Mesaja git »
: philips sna 6500 wireless modem/router başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
almak istiyorum..... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
0554 406 73 81 !;) !

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.063