Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cansın26
Gerçek AdMurat Atlıhan
KonumEskişehir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Mart 2009
2. el mesaj sayısı: 32
Son mesaj tarihi: 3 yıl önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
arkadaş artık plaka önemli değil direkt olarak ikametkah adresi geçerli 59 plaka olan 93 model toyota corolla aracıma 990 tl sigorta ödedim axa dan da... Mesaja git »
[SATILIK] 21.5' Philips 221TE2L LED TV/MONİTÖR SADECE 200 TL!!! başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
monitör tarafımdan alınmıştır ilgili ve güvenilir bir arkadaş teşekkür ederim... Mesaja git »
forumun en ucuzu Dreambox DM-500S başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
bu cihaz profesyonel cihazdır pc ve internet olmadan hiç bir işe yaramaz hatta işkence verebilir öğrenene kadar ortalama 6 ay geçer öğrendikten sonra ... Mesaja git »
Tek günlük fiyat acilen 100 tl sistem Çift Çekirdek başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
ürün tarafımdan alınmış olup bugün elime geçmiştir arkadaşa ilgisinden ötürü teşekkür ederim... Mesaja git »
Tek günlük fiyat acilen 100 tl sistem Çift Çekirdek başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
slm pm atılmıyor size buradan yazıyorum o yüzden eskişehire yolunuz düşüyormu eğer öyle bir imkan olursa almak istiyorum... Mesaja git »
Satılık =>> AVERMEDİA TV KARTI başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
ben sistemimde analog tv kartı ve dreambox kullanıyorum hem ağ üzerinden hem tv kartı üzerinden yayın izleyebiliyorum digital tv kartlarının tunerleri... Mesaja git »
bende onu diyorum ister fta ister cı yada cıs olsun emu yazılımı olmadan hiçbir cihaz şifre çözmez fta cihaz şifre çözmez demek yanlış oluyor sizede s... Mesaja git »
fta cihazların şifre çözmediğini neye dayanarak söylüyorsunuz sizin cihazınız da fta sonuçta... Mesaja git »
: Samsung G2 500GB Harici Disk başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
içi dolu olduğu için açıkça yazmış fakat ben karşıyım veri için extra ücret istenmesine paylaşmak güzeldir... Mesaja git »
: KELEPİR SIFIR 1.5 TB 7200 RPM SEAGATE DİSKLER başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
gayet güzel bir ilan olmuş hayırlı satışlar... Mesaja git »
Arkadaşları

black22

jemboy

Dreamscape

_999_
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125