Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
oserman
Gerçek Adosman ülker
Doğum Tarihi15 Ocak ****
KonumAntalya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Mart 2009
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: 6 ay önce
Son giriş tarihi: 28 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Satildi başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Note 4 global 3/32 son fiyatı nedir? Bİrde kayıt durumu nedir?pasaport mu yoksa emei atılmış halde mi?... Mesaja git »
HUAWEİ mate 20 - pro-op6t- -nubia x-xiaomi-Diger markalarda mevcut başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Hocam xiaomi note 4 ile note 4x aynımı?kafam karıştı birazda.birde imei kayıt durumu ve fiyat bilgiside alabilir miyim bunlardan hangisi varsa... Mesaja git »
BROTHER YAZICILAR HAKKINDA.. başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Hocam selamlar, Daha once yaklasik 12000 baski alincaya kadar hl2040 kullandim ve anakart arizasiyla kullanilamaz oldu.simdi ayni sekilde kendim dol... Mesaja git »
640/40 indirim ücretsiz N11 başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Cep telefonunda gecerli ise talibim hocam 1 taneaine... Mesaja git »
LENOVO P1 + X3 LİTE + K5 NOTE başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
K5 note detayli fotolarini atarmisiniz.birde kutu fatura ve garanti durumlari nedir?garanti hangi servis? Son fiyati nedir?... Mesaja git »
alınık evmanya indirim çeki konusunu başlattı (4 yıl önce)
alınık evmanya indirim çeki.alacağım ürün 190 tl civarındadır.satabilecek olan pm den ulaşsınSistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
tam olarak bu model olmasada yılbaşında siparişini verdiğim ar5000 12hsfc inverter klimam kurulumdan 1 hafta sonraarızalandı.13 ocakta gelen servis ia... Mesaja git »
carrefour bebek bakım ürünlerinde net %50 indirim başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
evet aslında en önemlileri dışarda kalmış ancak ürünler gerçekten yarı fiyatına... Mesaja git »
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Arkadaşlar bugün carrefourda gördüm tüm bebek bakım ürünlerinde (bez ve ıslak mendil hariç) %50 indirim var.kızımdan dolayı takip ettiğim fiyatlar.dol... Mesaja git »
Arkadaşlar bugün carrefourda gördüm tüm bebek bakım ürünlerinde (bez ve ıslak mendil hariç) %50 indirim var.kızımdan dolayı takip ettiğim fiyatlar.dol... Mesaja git »
Arkadaşları

cengiz_vga
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
------------ALIŞVERİŞLERİM-------------
cengiz_vga......krycek....Seefoo

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.078