Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
georgia
Gerçek AdTaner Ulusinan
Doğum Tarihi29 Kasım ****
MeslekYazılım Danışmanı
İlgi AlanlarıOracle ERP Danışmanı
Konumİstanbul,Bahçelievler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Kasım 2003
2. el mesaj sayısı: 1663
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: 29 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
██ DONANIMHABER YENİ HYUNDAI TUCSON KULÜBÜ ██ başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Selamlar, Uzun araştırmalar sonrasında bende aranıza 2017 T-GDI 4*4 Elite ile katıldım. kodiaq, tiguan, sportage,kadjar arasından tunc Öncelike şunu ... Mesaja git »
Selamlar 28 Mayıs 2017 ye kadar üyeliğim olan spor merkezi üyelik hakkımı (tüm imkanlar dahil) sağlık sebeplerimden dolayı devretmek istiyorum... Mesaja git »
Ziang Telefonlar başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Vay be üzerinden 10 sene geçmiş, ne heveslenmiştik bu Ziang 65S ler için.... Mesaja git »
ilginc ilgi alanları Yardımınızı bekliorum başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
10 senelik hort :)... Mesaja git »
Sıfır Kutusunda Siyah Iphone 5s (1 Yıl eK Uzatma garantili) başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
mobilen girip ilan detaylarını göremeyip ardından ukalalık yapanları için yazıyorum Fiyat :1800 16 GB Siyah... Mesaja git »
Ürün Sıfır Kutusunda Olup Dubai den alınmıştır alınırken 1 yıl ek garanti paketi ile birlikte alındı. Sıfır Kutusundadır, Kayıt işlemi yapılmamıştı... Mesaja git »
Iphone 4 Siyah 16 GB - Tertemiz - Pasaport Kayıtlı-500 TL OLDU! başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Cihaz hala dürüyorum bide son fiyat nedir.ilan uzun olmuş netleştirelim... Mesaja git »
Acil Satılık SIFIR Kutusunda 24 Ay Garantili İpad2 Ve Ipad mini başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Arkadasa satildi urun. Tesekkurler... Mesaja git »
Merhaba, Ürünler Sıfır Kutusundadır Siyah renktirler. 24 Ay Bilkom garantili dir. Alacağıma karşılık aldım ancak kullanmayacağım o nedenle sat... Mesaja git »
Acil Satılık SIFIR Kutusunda 24 Ay Garantili İpad2 Ve Ipad mini başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
İpad 2 satıldı ipad mini satisi devam ediyor... Mesaja git »
Arkadaşları

JaSoN_

garuda

CeM_17

emin.akin

wale06
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Acil Satılık Sıfır kutusu açılmamış garantili İpad2 16gb Wi-fi 720 TL
Alıcı: aydahm
Tarih: 13 Aralık 2012; 4:26:34
Yorum
sorunsuz bir alışverişti, teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: Sıfır Kutusunda 1 tb toshiba 2.5 " harddisk
Alıcı: e_cool
Tarih: 12 Kasım 2012; 14:18:28
Yorum
Güvenilir ve iyi bir arkadaş. Tavsiye ederim.
Genel Puan

Ürün: Sıfır Kutusunda 1 tb toshiba 2.5 " harddisk
Alıcı: Emirdeniz
Tarih: 17 Ekim 2012; 18:32:36
Yorum
Kutusunda sıfır ürün geldi. Titiz dürüst bir üye. Teşekkürler.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Hakkında
(DESCRIPTION=(ADDRESS=(PROTOCOL=TCP)(HOST=10.113.23.11)(PORT=1521))(CONNECT_DATA=(SID = VBPROD)))

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.108