Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
omer1905
Gerçek Adömer ömer
KonumAdana
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Şubat 2009
2. el mesaj sayısı: 70
Son mesaj tarihi: 3 yıl önce
Son giriş tarihi: 5 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
2015 Tatil Fırsatları ve Tavsiyeler başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Arkadaşlar aranızda daha önce Pgs Rose Residence Beach te kalan veya bilgisi olan varmıdır... Mesaja git »
2015 Tatil Fırsatları ve Tavsiyeler başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Arkadaşlar temmuz sonu için Pgs Residence Beach te tatil yapacağım daha önceden kalmış kimseler varmı otel hakkında ipuçları verirseniz çok iyi olur.... Mesaja git »
KİEV DEN YENİ GELDİM SORULARINIZI ALABLİRM başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
İyi tatiller hocam o metrolar hakaten yerin çok altında millet merdivenlerde oturuyordu inip çıkarken :) metroya dikkat kaybolmayın çok geniş bir ağı ... Mesaja git »
KİEV DEN YENİ GELDİM SORULARINIZI ALABLİRM başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Hocam ben Odessa da bulunmadım ama kievdeki arkadaşlar deniz kum güneş istiyosan Odessa diyorlar ama kasaba gibi ufak yer demeden de geçemiyorlar bird... Mesaja git »
rezervasyon 5000 grivnaydı içinden harcıyorsunuz. rezervasyonsuz da girilmiyordu sanırm tabi bu dediğim cuma . cumartesi için geçerliydi onun dışında ... Mesaja git »
Biz önceden ayarlamıştık ama kendimiz için öyle yaptık farklı bi ülkede pat diye bi yer bulmak zor birazda pahalıya mal olablir. Fakat bizden öyle bi ... Mesaja git »
Rica ederim.... Mesaja git »
Merhaba ben Kiev de bulundum ama odessa yıda belki giderim diye biraz sormuştum. savaşla ilgili bi durum olmadığını biliyorum geçenlerde kiev den bir ... Mesaja git »
Tek kişi gidiceksen merkezde günlük 20 usd den stüdyo daireler var 1 hafta 140 usd de. yemek günlük8-9 usd yeter 3 öğün. zaten öğlen uyanırsın öğlen ... Mesaja git »
Evet grivna nispeten değer kazandı biz gitmeyi planladığımızda 1 usd 32 grivnaydı ordayken 21-22 arası idi şuan da o seviyede. fakat yinede fiyatlar u... Mesaja git »
Arkadaşları

blufer

d_darko

01ADANALI

karapenam
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: ARAK %5 MİNOXİDİL SAÇ ÇIKARAN LOSYON YENİDEN SATIŞLAR BAŞLADI...
Alıcı: jamesdean0701
Tarih: 23 Ekim 2010; 22:44:54
Yorum
Mükemmel problemsiz bir alışverişti.Hızlı kargo ve çok ilgili bir arkadaş.Kendisine tekrardan teşek
Genel Puan

Ürün: ARAK %5 MİNOXİDİL SAÇ ÇIKARAN LOSYON YENİDEN SATIŞLAR BAŞLADI...
Alıcı: kilicli
Tarih: 23 Ekim 2010; 22:39:15
Yorum
Hızlı kargo sorunsuz alışveriş
Genel Puan

Ürün: SATILIK SIFIR ZİPPO ÇAKMAKLAR GÜZEL MODELLER +HEDİYELİ
Alıcı: visoela
Tarih: 17 Haziran 2010; 22:49:37
Yorum
Arkadaş çok iyi biri..rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz,akşam aldım ertesi gün sabah elimdeydi ço
Genel Puan

Ürün: SATILIK SIFIR ZİPPOLAR 10 ÇEŞİT SEÇ BEĞEN AL KARGOSUZ+ÇAKMAK TAŞI HEDİYE.NADİR MODELLER!!!
Alıcı: d.deniz87
Tarih: 15 Mayıs 2010; 3:20:38
Yorum
mükemmel bi alışverişti:-)
Genel Puan

Ürün: referans ilanıdır.ZİPPO ACE OF SPACE CARD
Alıcı: megaturk
Tarih: 13 Nisan 2010; 20:37:26
Yorum
Sağlam ürün, hızlı kargo, güvenilir satıcı ...
Genel Puan

Ürün: SATILIK SIFIR ZİPPOLAR 3 ÇEŞİT KARGO BENDEN.
Alıcı: IcePath
Tarih: 1 Nisan 2010; 1:34:31
Yorum
ürün orjinal hiç şüpheniz olmasın, satıcı arkadaşta iyi okadar sınavı falan olmasına rağmen benle i
Genel Puan

Ürün: SAÇ DÖKÜLMESİ YAŞAYANLAR İÇİN MİNOXİDİL %5
Alıcı: photo-pentax
Tarih: 26 Mart 2010; 22:25:08
Yorum
ÜRÜN ORJİNAL VE SÜPERRRRR.
Genel Puan

Ürün: SAÇ DÖKÜLMESİ YAŞAYANLAR SAÇI OLMYANLAR İÇİN MİNOXİDİL %5 FDA ONAYLI!!!
Alıcı: 01ADANALI
Tarih: 22 Ağustos 2009; 12:11:07
Yorum
Ömer güvenilir dürüst bir arkadaş alışveriş yapmayı düsünen herkese tavsiye ederim
Genel Puan

Alıcı: d_darko
Tarih: 21 Ağustos 2009; 11:34:35
Yorum
Güvenle alışveriş yapabilirsiniz kendisiyle... Elinden gelen yardımı gösterir.
Genel Puan

Alıcı: blufer
Tarih: 18 Ağustos 2009; 18:29:02
Yorum
Hızlı kargo, güvenli satış kaliteli ürün... Ömer arkadaşımız sizi üzmeyecektir.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078