Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
blue35
Gerçek AdHüseyin
Doğum Tarihi26 Nisan 1980
Konumİzmir,Buca
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Şubat 2009
2. el mesaj sayısı: 23
Son mesaj tarihi: 6 yıl önce
Son giriş tarihi: 8 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
x-fi titanium fatality champion 19 ay garantili 200tl başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 yıl önce)
Gold faturalı kutusunda içeriği ile eksiksizdir tertemiz sıfır gibi pcyi sattığım için boşa çıktı fiyatı 300den 200e çektim son fiyat bu fiyata bulmak... Mesaja git »
130 TL - CREATİVE X-Fİ FATALİTY PLATİNUM SES KARTI başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 yıl önce)
ARKADAŞLAR RESİMLERDE GÖRDÜĞÜNÜZ ÜZERE, SES KARTINI 2 AY ÖNCE sahibinden.com SİTESİNDEN ALDIM, KARTIN İLK SAHİBİ KARTI 2 YIL ÖNCE ALMIŞ VE ALDIKTAN SO... Mesaja git »
(FİYAT DÜŞTÜ) X-Fi Platinum Fatal1ty Champion başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 yıl önce)
Satılsın diye fiyatını düşürdüm arkadaşlar. İlk sahibiyim, tertemiz ürün. Temiz, kutusu ve aparatları eksiksiz. Fiyatı: 150tl. http://images.g... Mesaja git »
ASUS Asus GTX 580 DirectCU II ACİL SATILIK başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
slm asus gtx580 durumu nasıl fatura garanti kutu ve içierik mevcutmudur saygılar... Mesaja git »
SATILIK CREATIVE Sound Blaster X-Fi Titanium HD başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
fiyatı yazmamışsın hocam... Mesaja git »
SATILIK M-AUDIO Revolution 5.1 Ses Kartı başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
İYİ SATIŞLAR... Mesaja git »
Satılık Creative Sound Blaster X-Fi Titanium ! 110 TL başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
hayırlı satışlar... Mesaja git »
SATILIK THERMALRIGHT ULTRA 120 1366 EXTREME başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
linkteki ürünün orjinal fanıyla beraber olan modeli kutu içeriğinde 1366 aparatları mevcut diğer aparatlar yok 1366 için özel bi seri... Mesaja git »
SATILMIŞTIR THERMALRIGHT ULTRA 120 1366 EXTREME konusunu başlattı (7 yıl önce)
orjinal fanlı yüksek performanslı bir soğutucudur bilenler bilir bilmeyenler netten araştıra bilir kutu ve içerik vardır fiyatı 70 tl SATILMIŞ... Mesaja git »
: SATILIK 5870 VAPORX (420 TL) başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
kart tarafımdan elden alınmıştır TIRAZLI arkadaşımıza ilgisinden dolayı saygılarımı sunarım.... Mesaja git »
Arkadaşları

predator35

tecnichs

TIRAZLI
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: ALINMIŞTIR ALINIK 5870 VAPORX
Alıcı: TIRAZLI
Tarih: 5 Mart 2011; 8:21:54
Yorum
güvenilir arkadaş teşekkürler
Genel Puan

Ürün: SAPPHIRE HD5870 GDDR5 1GB 256Bit ATI DX11 Ekran Kartı vatan faturalı temiz
Alıcı: predator35
Tarih: 14 Ocak 2011; 0:22:13
Yorum
elden alışverişi gerçekleştirdik çok temiz bir abimiz.ürün nerdeyse sıfır ayarında tavsiye ederim
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.140