Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
h3x
Gerçek Ad 
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Haziran 2005
2. el mesaj sayısı: 79
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
██ DONANIMHABER YENİ HYUNDAI TUCSON KULÜBÜ ██ başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Merhaba Arkadaslar, Boyle bir haber var milliyette. http://uzmanpara.milliyet.com.tr/haber-detay/gundem2/hyundai-ile-kia-150-bin-araci-geri-cagi... Mesaja git »
██ DONANIMHABER YENİ HYUNDAI TUCSON KULÜBÜ ██ başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Arkadaslar, Hyundai neden 4 gündür fiyatları güncelleyememiş bilgisi olan var mı? Bayiyi aradim. Biz de bekliyoruz diyorlar.... Mesaja git »
Arkadaslar lutfen yardim. Araci aldigim serviste Landirenzo karma sistem taktirdim Tucson Elite Plus'a. Normalde 1/8 oraninda LPG ile beraber benzin y... Mesaja git »
Tucson tdgi aracima lpg taktirmayi dusunuyorum. Karma sistemle, sivi sistem arasinda kaldim. Gaz yaninda benzin de yakmasi, motorun yaglanmasi icin da... Mesaja git »
ÇOK ACİL SATILIK GALAXY A // S4 MİNİ İZMİR 750TL/400TL başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Açık Parfümde İddialıyız. % 97 Orjinal Koku başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 yıl önce)
Kampanyamız Başlamıştır. http://forum.donanimhaber.com/m_83714601/f_//tm.htm#83714601 Buradaki linkten kampanyamıza katılabilirsiniz. Sipa... Mesaja git »
Satılık Lenovo Z585 1 Aylık 8 gb ram 1 tb hdd 2 gb ekran kartı başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Merhaba, Lenovo N200 notebook'un GPU arizalandi. Meshur NVIDIA chipset arizasiymis.GPU tamir edilebilirmi yoksa anakartimi degistirmek gerek?... Mesaja git »
ANKARA'DAN SATILIK XFX ve POWERCOLOR HD6870 başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Kartlar forum disina satilmistir.... Mesaja git »
ANKARA'DAN SATILIK XFX ve POWERCOLOR HD6870 başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Kartlarin garantisi devam ediyor, Vatandan alindi kartlar.... Mesaja git »
Arkadaşları

forza756

Doobly

sertace

Dr_Oetker

Oytun666
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094