Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
iCe_Sky
Gerçek AdBu Rock
MeslekElektronik Teknikeri
Konumİstanbul,Eyüp
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Ocak 2009
2. el mesaj sayısı: 152
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 3 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Merhaba arkadaşlar, yıllar önce AMD ye gecicem diye sattığım fakat parası ile faturalari ödediğim?? sistem için uygun fiyatlı itx fm2 anakart ve iş... Mesaja git »
Merhaba , AMD sistem hala mevcut mu acaba?... Mesaja git »
[SATILDI] ASUS B85M-G + INTEL G3220 // MSI FM2-A75IA-E53 + AMD A6 6400K başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
SATILDI SATILDI SATILDI SATILDI Merhaba INTEL sistem için: - Anakart ve işlemci hiçbir sorunu yoktur. - Fotoğrafta görünen soğutucu ile verilecektir.... Mesaja git »
SATILIK SIFIR PROJET 1200 3D PRİNTER başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
SATILIK SIFIR PROJET 1200 MİNİ SLA TİPİ ÜÇ BOYUTLU YAZICI. Cihaz 3d printerda dünyanın en büyük firması olan 3D SYSTEMS tarafından üretilmişti... Mesaja git »
casper i5 460m 4gb ram 120gb ssd ati 5650 599tl başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 yıl önce)
İ5 460m islemci 4gb ram 120gb ssd harddisk ati 5650 ekrankarti 1gb orjinal win 10 lisansı targus lapop çantası ilk sahibinden faturasi du... Mesaja git »
SATILIK /TAKASLIK SHUTTLE SH170R6 MINI ITX ANAKART başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Anakartıniz mATX, mini-itx olarak belirtmişsiniz karışıklık oldu sanırım. arasında boyut farkı var çünkü. https://encrypted-tbn3.gstatic.com... Mesaja git »
SIFIR AYARINDA AMD A10 7870K - 380 TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 yıl önce)
Ürün vatandan alınmadır garanti fatura mevcuttur. Apu sistem toplarken almıştım lakin canlı yayın yaparken daha yüksek bi sisteme ihtiyaç duyduğum içi... Mesaja git »
2 Aylık A10 7850k Am2+ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 yıl önce)
2 Aylık A10 7850k Am2+ Fiyat 300 Tl Dir İndirim teklif Etmeyin İ7 Geçiş Yapıldıgı İçin Satıyorum Acelesi YokurSistem Notu : Bu ilan her türlü y... Mesaja git »
Süper 2 li Msi a88xi Mini İtx & A10 7850k Amd başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 yıl önce)
Süper 2 li Msi a88xi Mini İtx & A10 7850k Amd 2 Site Kutulu Heşeyiyle Durmaktadır 7 Aylık Felan Garantileri Dewam Etmekte Satma Sebebim Nakit İhti... Mesaja git »
Mini İTX Sistem Toplama REHBERİ [Adım Adım Montaj+İncelemeler] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 yıl önce)
http://www.hizliresimyukle.com/images/2015/02/01/baslikkkkkk.png Selam arkadaşlar. Bugün temelini atacağımız konu , Mini İTX sistem toplamak... Mesaja git »
Arkadaşları

croosware

cagribogus

belalan52

XuLigan

GrcnTyln39
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
вєη яüzgαяℓαяιη α∂αмιуιм...

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109