Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
d4rkston3
Gerçek AdAHMET ÜNAL
Doğum Tarihi16 Haziran ****
Konumİstanbul,Bakırköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Aralık 2008
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 13 gün önce
Son giriş tarihi: 12 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
2si1 | Siri'ye okulu bombalayacağım dedi, yakalandı! başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Şansa 01.06 da 2si1 e denk gelmek.Sanki biraz geç geldi gibi... Mesaja git »
AKILLI TELEFONA NE KADAR PARA HARCADINIZ ? KAÇ YIL KULLANDINIZ ? başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
5s çıktıktan 3-4 ay sonra almıştım 1800-2000 arası birşeydi hala devam... Mesaja git »
Yokuş aşağı düşük vites yüksek devir inmek zararlı mı? başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
1.viteste o kadar zorlanmaz araba,dizel için 6 devir çok yüksektir.İkinci viteste deviri 3-4 bine kadar frene basmadan inebilirsiniz ama daha üstüne ç... Mesaja git »
Yandex arama ile ilgili sürekli bu hatayı alıyorum SS başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
o donanımhaber ile alakalı değil cng havuzundasınız büyük ihtimal aynı ip den bir kaç kişi sahip.Yandex te sizi haliyle bot sanıyor... Mesaja git »
[YARDIM] Düşük CPU ve GPU Kullanımı, Düşük FPS başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
ram e para vermeden deneyebileceğin ram var mı bazı amd lerde sacma bi durum oluyor benim eski athlon x2 5200 de de öyleydi.dual calısınca sorun yok,s... Mesaja git »
ios 11 şarj dolumu esnasında yüzde 6 problemi başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Sarj kablosunu çıkar tak yapmış gibi oluyor 2 kere denk geldi tek ben farketmemişim demekki... Mesaja git »
Yazık cidden... başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
kusura bakmayın biraz fevri davranmışım.Webtekno, youtube kanalları vb siteler bunlar para içi yapmayacağı şeyler yok.Adamlara laf söylesem onlarda ke... Mesaja git »
Yazık cidden... başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Yeni iphone x türkiye de 3460 tl mi olcak sence ? azcık akıl yürütsen.Zaten 7 ler 3200 ün üzerinde.Tamini 5500-600 arası olcak ne yazıkkı telefon.TRT ... Mesaja git »
İphone X Böyle Olsa Daha İyi Olmaz Mıydı ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
ios 10.3.3 güncellemesi hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
volte destekleyen telefonlarda direk kaldırmışlar benim anladığım mesela 5s lte desteklemesine rağmen volte/hd ses desteklemiyor nedense!.iphone 6 dan... Mesaja git »
Arkadaşları

lostt

snksss

fthzgr

Sedat.

by_rda

Plunder

NosWagen

Andromeda`
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Hepimiz heba oluyoruz. Lanet olsun, bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor, ya da beyaz yakalı köle olmuş. Reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşinde. Nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz. Bizler tarihin ortanca çocuklarıyız. Bir acımız yok, ne büyük savaşı ne de büyük buhranı yaşadık. Bizim savaşımız ruhani bir savaş. Ve bunalımımız kendi hayatlarmız.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Sistemim
Hakkında
964E6278A82840888A5A539B19E48527.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.129