Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Elky
Gerçek AdH***** Ö*****
Doğum Tarihi2 Şubat 1982
MeslekDirector/Engineer
KonumYurt Dışı, Yurt Dışı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Ekim 2003
2. el mesaj sayısı: 958
Son mesaj tarihi: 22 sa. önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
WhatsApptan mesaj atmak için ... Mesaja git »
SSD Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Aldığınız üreticinin/mağazanın linkini paylaşır mısınız lütfen? Ben de Çin'li üreticilerden epey SSD aldım zamanında, NoName olan SSD bile var bende 3... Mesaja git »
Kaçak Akım Rölesi Hergün Aynı Saatte Atıyor başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Konu takibinde ama sonuç halen yok sanırım? Başka marka model Kar ile deneme yapıldı mı? Legrand öneririm.... Mesaja git »
VPN'ler bir bir engelleniyor başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Herhalde kesin çözüm kendi sunucunu alıp, ona VPN kurmak. Hem seedbox yaparsın, hem VPN.... Mesaja git »
SSD Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Hi-Level Çinden gitirteceğiniz XYZ markasından daha iyi değil, hatta daha kötü bile denebilir. Bunlara bu parayı vereceğinize gidin 150TL ye 2. elden... Mesaja git »
Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları) başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Banka:ICBC Mevduat Tipi:USD Süresi: 32+ Günlük Mevduat Faizi: %4.05 (Standart Oran) + %0,15 Şube yetkisi (Genel merkez onayı gerekiyor) toplam %4.20... Mesaja git »
21:9 Oyuncular Klübü başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bilgilendime için teşekkürler. Cihaz benim beklentim olan 2560 x 1080 değilde 3440 x 1440 , bu yüksek çözünürlük için uyumlu Ekran kartım maalesef yo... Mesaja git »
21:9 Oyuncular Klübü başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
32-35" arası VA QLED yeni nesil monitörleri bekliyorum bende. Uzun süredir bir Monitör upgrade yapmak istiyorum ama şuanki geçiş döneminde 4K 30+" mon... Mesaja git »
Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bu hafta Burgan dan USD ve EURO için oran alan oldu mu acaba? Bana %4.25 teklif ettiler yenilemede. Şeker halen %5.5 veriyorsa oraya geçeceğim.... Mesaja git »
Kaçak Akım Rölesi Hergün Aynı Saatte Atıyor başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Konuyu takipteyim. İlginç bir olay ama sizin yazdığınız belli bir saate devamlı atması olayı, en azından akıllı bir cihazın, sessiz sedasız devreye gi... Mesaja git »
Arkadaşları

MENEME2002

GodGave

Python

Dr.Saruhan

Blushing
Pano

MENEME2002
9 Eylül 2008; 12:31:01
Hüseyin Bey'le birkaç defa alışverişimiz oldu. Sorunsuz alışverişler için kendisine teşekkür ederim.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILIK Xiaomi Mi 6 - 6GB/64GB- JDI Panel -FİYAT 1480 TL - Garantili, Sorunsuz
Alıcı: blank42
Tarih: 8 Aralık 2018; 18:26:35
Yorum
Genel Puan

Ürün: SATILIK - Intel C2D E8500 LGA775 CPU
Alıcı: magicrea
Tarih: 13 Haziran 2015; 14:24:18
Yorum
Dürüst satıcı, güzel ürün, teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: Bedavaya verdik SATILDI!!!! Sapphire R9 280X DUAL-X OC >>> 549 TL !!!
Alıcı: unspokenfear
Tarih: 23 Haziran 2014; 16:29:54
Yorum
Güzel kargolama ...harika ürün..teşekkürler..
Genel Puan

Ürün: ALINIK Sony Ericsson Xperia ARC S
Alıcı: PreD
Tarih: 17 Ekim 2012; 11:18:53
Yorum
sorunsuz dostça bir alışverişti...
Genel Puan

Ürün: REFERANS Konusu - ALınık 22" Monitör
Alıcı: hasan.1923
Tarih: 15 Ağustos 2011; 9:52:57
Yorum
Dürüst ve güvenilir bir arkadaş. Teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: Satılık/Takaslık - 10 Günlük ACER V223HQ LCD Monitör, 1920*1080 Çözünürlük
Alıcı: Dr.Saruhan
Tarih: 30 Temmuz 2009; 13:16:23
Yorum
Dürüst ve ilgili bir satıcı. Muntazam bir alışveriş oldu. Gönül rahatlığı ile alışveriş yapılabilir
İmza
Katılım zamanı: 6 Ekim 2003
Profilini kapayanlarla alışveriş yapma, yaptırma! Destek Mesajlarina dahi cevap verme!
Senden gizlemek istediği bir şeyler varsa neden güveneceksin?
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Ana PC, UltraBook
Otomobil
Fiat, Ford
Hakkında
Sorunsuz alışverişlerim: emirmete, younglions, righteous@, @lexiS, Dinendal Elensar, ozgboy, hidrojenperoksit, mece, cruelmax, legend86, notrino, scarab, maverick_2006, R@, KENZ, centerland, wild, MENEME2002 ve hatırlamadığım bir kaç on kişi...

Sorunlu alışverişlerim: Bir kez 2004'de 140Milyon TL dolandırıldım, sütten ağızım yandı, yoğurt yiyorum... Güvenmediğiniz insanlarla sakın iş yapmayın.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125