Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
nihat1551
Gerçek Adnihat nihat
Doğum Tarihi1 Ocak ****
İlgi Alanları3428473533@qq.com
KonumSamsun
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Haziran 2005
2. el mesaj sayısı: 196
Son mesaj tarihi: 15 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SS İPTV VESTEL YARDIM LÜTFEN başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
O zman diğer m3u8 olaran indirdiğin serverinkini not degteri ile aç dosya dan değiştir e bas server adını, user ve pass ı gerekirse portu değiş . Heps... Mesaja git »
Dreambox DM800HD | Genel Konu | Soruları bu konuya sorunuz. başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
ben şu an dm800hd se kullanıyorum. mkv dahil sorun yaşamadım. dm800 kullanırken de mp4 ler dahil sorun yaşadığımı hatırlamıyorum.... Mesaja git »
Dreambox DM800HD | Genel Konu | Soruları bu konuya sorunuz. başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
2 tane var. cihaz içine hdd de bağlanabiliyor. cihaz interne bağlı ise pc den ftp ile usb yada hdd ye erişim sağlayabilirsin.... Mesaja git »
Dreambox DM800HD | Genel Konu | Soruları bu konuya sorunuz. başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Adaptör değişmeyi de deneyin.... Mesaja git »
Dreambox 800HD se (Clone) - Image - E2 Eklenti - Donanım Sorunları başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
https://www.turk-dreamworld.com/threads/1167609-dm800HD-SE-OPENPL%C4%B04-0-2014-08-15-ESTAR-S%C4%B0M-3-(iptv-ok)-(clone) Dm800se sim3 cihaz için open... Mesaja git »
dm800HD SE OPENPLİ4.0-2019-01-27- ESTAR-SİM 3 (iptv ok) (clone) başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
turkvod, youtube, kanal listesi, subtitle dd, flashbackup güncellendi. airplay, oscamymod, tspanel, pauli mevcuttur. yazılım yedeğim : 27.01.2019 down... Mesaja git »
Dreambox DM800HD | Genel Konu | Soruları bu konuya sorunuz. başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Bunun birçok sebebiolabilir, yağışı havalarda dream donmaz fakat yayın donabilir. kanal listenizi başka yerden yüklemişseniz de donabilir, Dreambox ci... Mesaja git »
Dreambox DM800HD | Genel Konu | Soruları bu konuya sorunuz. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Rs232 kablo ile dreamup kullanman gerek. Hata için de dreamup un birkaç versiyonu var. Dreamup açılınca connecte bastıntan sonra dreamın fişini taktac... Mesaja git »
SS İPTV VESTEL YARDIM LÜTFEN başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
M3u dosyasını pc ye indirerek gözat dan yükleyince olması gerek. Sonunts ise olmuyor tamam da m3u olarak indirmen gerek nasıl yazılacağını üstte belir... Mesaja git »
SS İPTV VESTEL YARDIM LÜTFEN başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
İp adresninizin sonunu m3u8 yaparak listenizi indirin ve ssiptv ye yükletin. Bu şekilde ses var görüntü yok sorununu vestel vb tv lerde çözersiniz.. ... Mesaja git »
Arkadaşları

DARBE

FANATİK_25

konnichiwa

denizbülent

diplomat61

alper_love

umut_baris
Pano

bendix
21 Ekim 2009; 10:46:15
Hiç Bir Zaman Yardımını Kimseden Esirgemeyen Gece 02-03 Olsa Dahi :)
Çok İyi Bir Dosttur...

Her Türlü Kefilim :D

t_mac55
23 Ağustos 2008; 13:06:45
nihat abimiz harbi abidir. bir kere görüşmemize rağmen çok sevdim nihat abiyi . samsun buluşmasından sora evlerimize dağılırken arabasıyla beni evime bile bıraktı =))))

ouz55
20 Ağustos 2008; 15:07:25
Nihat abiyle ilk görüşmemiz buluşmada oldu.Bende çok iyi bir izlenim bıraktı inşallah bdne onda bırakabilmişimdir..

nieaufgabe
20 Ağustos 2008; 1:55:58
Nihat abi buluşmada bizzat yakından gördüğüm sürekli çalışan durmayan iyi bir abimiz.
Referansları
Genel Puan

Ürün: 3600 TL'lik Kredi Kartı Kullandırma - Referans İlanı
Alıcı: howkee
Tarih: 3 Mayıs 2016; 13:56:08
Yorum
ücreti gönderdim işlemi hızlı bir şekilde yaptı.iletişimi iyi,sorunsuz bir arkadaş teşekkürler..
İmza
SAMSUN_ATAKUM
(: uozqɐɹʇ ɹǝʎ ɹǝɥ züp sɹǝʇ ǝzıq
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
test
Takım
Trabzonspor, Trabzonspor
Hakkında
SAMSUN ATAKUM

"scorpion_ysc" "uyusuk" "er_dem"

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.313