Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hasane88
Gerçek Ad 
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Aralık 2008
2. el mesaj sayısı: 14
Son mesaj tarihi: 4 yıl önce
Son giriş tarihi: 2 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bjk derbisinde kareografi olacak başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Nazik davransaydın arkadaşa keşke kolay değil bu sene çok umutlanmışlardı... Mesaja git »
mac biletleri satisa cikmadimi arkadaslar? başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
2.biletimi de uzun ugraslar sonunda saat 18 00 de alabildim. 6.kategori 414 den. 414 ü deneyebilir hala alamayan arkadaslar. Herkese bol şans dilerim... Mesaja git »
mac biletleri satisa cikmadimi arkadaslar? başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
15 30 gibi 6.kategoriden 1 tane alabildim ben de o zaman 2 bilet alınamıyordu. O saatten beri 2. yi almaya çalışıyorum ama nafile ne 6 ne 8 ne 5 hiçbi... Mesaja git »
gs bjk macina kiralik kombine yada satilik bilet başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Arkadaslar bir sorum olacak.baskasinin gs bonusu ile kendimize bilet alirken kart sahibinin de tc no sunu girmek gerekiyor mu en basta felan?... Mesaja git »
gs bjk macina kiralik kombine yada satilik bilet başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Ne kadar istiyorsunuz hocam sizin birsey soylemeniz lazim.... Mesaja git »
Hocam gs bonus ile mi alacaksiniz acaba? En fazla kac bilet alinabiliyor tek kartla? Bana da gs bonus lazim eger yeriniz varsa bana da belli bir komis... Mesaja git »
Bilet fiyatlari henuz belli olmadigindan kafamdan oyle bir fiyat belirledim hocam. Fiyatlara ve kategoriye gore fiyat konusulur onemli olan yardimci o... Mesaja git »
Belli bir komisyon karsiliginda gs bonus kartiyla adima bilet alabilecek arkadaslar da bana ulasabilir. Bu maca gitmem lazim Ankaradan gelecegiz 2 3 a... Mesaja git »
gs bjk macina kiralik kombine yada satilik bilet konusunu başlattı (4 yıl önce)
Arkadaslar gs bjk maci icin maca gidemeyecek arkadaslardan kiralik kombine veya satilik kisi basi 150tl yi gecmeyecek sekilde 1 2 veya varsa 3 kisilik... Mesaja git »
tektaş pırlanta fırsatı , foruma özel !!! başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
pm attım... Mesaja git »
Arkadaşları

ahliyka
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.107