Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
wild
Gerçek Admurat
Doğum Tarihi12 Şubat 1973
KonumAdana
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Eylül 2003
2. el mesaj sayısı: 2862
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
22 ADET ARIZALI SIKINTILI 2,5 LAPTOP HDD Sİ başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
TAMAMI 160 LİRADIR.... Mesaja git »
22 ADET ARIZALI SIKINTILI 2,5 LAPTOP HDD Sİ konusunu başlattı (2 yıl önce)
ZAMAN İÇİNDE BİRİKMİŞ 22 ADET PROBLEMLİ 2,5 İNÇ LAPTOP HDD LERİ. YAŞANAN ARIZALARI TEK TEK BELİRTİLDİ. DATACILARIN İŞİNE YARAYACAKTIR. TAMAMI Bİ... Mesaja git »
ALINIK HDD ANAKART VEYA HDD başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
bunları arızalı diye ayırmıştım getirin sizdekileri deneyelim işinizi görürse rakamı konuşuruz... Mesaja git »
ALINIK HDD ANAKART VEYA HDD başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
slm wd1002faex ve seagate st3000dm001 bu iki hdd elimde mevcut 0 538 8850913 murat... Mesaja git »
ALINIK 775 pin anakart - ADANA başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
hangi işlemciye göre anakart arıyorsunuz. ayrıca standart psu yeterlimi... Mesaja git »
SANALPAZAR ŞİKAYET başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
direk gold pc yi arayın ve gold pc ye durumu belirtir mesaj atın ancak kelimeleriniz nazik olmasın açıkçası ben öyle yaptım ve sonuçta param geldi. am... Mesaja git »
SONUÇ: dün gece gold pc bölge mesaj attım bugün mesai saatleri içinde nihayet ödeme yapıldı. tüm satıcı arkadaşlar için diyorum sanalpazardan uzak dur... Mesaja git »
SİTE ARKASINDA GÜYA GOLD PC VAR ONLARI ARIYORUZ SİZE BİLGİ VERİLECEKTİR DİYİP GEÇİŞTİRİLİYOR. AÇIKÇASI ŞU TAMAMEN NETLEŞTİKİ. GOLD BİLGİSAYAR VE SANAL... Mesaja git »
ben hala bekliyorum mesaja artık cevapta yok... Mesaja git »
SANALPAZAR ŞİKAYET konusunu başlattı (3 yıl önce)
SANALPAZARDAN SATIŞ YAPMAYINIZ. SİTEDEN SATIŞ YAPANIN PARASINI GÖNDERMİYOR VE SATICI OLARAK MAĞDUR OLUYORSUNUZ. SANALPAZAR GOLD BİLGİSAYAR KURULUŞUDUR... Mesaja git »
Arkadaşları

SpeedTwelve

quu

DarkWorld_54
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
REFERANSLARI YAZMAK ZORUNDA KALIYORUM AKLIMA GELENLERİ VE HATIRLATANLARI TEK TEK EKLEYECEĞİM.:$İDİKLİ--M-KOYUNCU-snuffxxx-KEHRIBAR-LORD_DIABLO-sercany-MENEME2002 -thunderace -number_oen-Pcdunyasi-corny-amanınmorkoyun-speed33-yaşar-goofy-faruk-pc partner-
Hakkında
ŞIVGA ADANA BİLGİSAYAR HASTANESİ

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094