Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
concepty
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi1 Ocak ****
Konumİstanbul,Başakşehir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Kasım 2008
2. el mesaj sayısı: 32
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İNGİLTERE VİZESİ HAKKINDA başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Konu kirliliği olmasın diye buraya yazıyorum. İngiliz vatandaşı bir arkadaş orada yeni bir dükkan açıyor oranın başına da beni koymak istiyor yani b... Mesaja git »
Dostlar selam, 2 senedir severek kullandığım cihazım ara ara dokunmatiği çalışmayarak beni üzmeye başlamıştı. Cihazı yeniden başlattığımda ise sorun ç... Mesaja git »
Ram önerisi (DDR3) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ram önerisi (DDR3) konusunu başlattı (2 ay önce)
Selam arkadaşlar, listedeki 2gb ramlerden öneriniz hangisidir? Aynı zamanda Türkiye'de de bulabileceğim bir ürün olmalı.. Şimdiden teşekkürler... Mesaja git »
Yeni Başlayan İçin Motor Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Hazır konusunu bulmuşken bende fikir alışverişinde bulunayım. İstanbul için haftanın 6 günü 21km lik bir yol için git gelde kullanıcam. Benimde ilk t... Mesaja git »
CCTV SİSTEMLERİ HAKKINDAKİ TÜM SORULARINIZI CEVAPLIYORUM.... başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Selam üstadlar, kabaca bir fikir almak istiyorum ürün hakkında.... Mesaja git »
Slam için müzik konusunu başlattı (10 ay önce)
Bildiğiniz üzere oyun içinde müzik, efekt vs çalma işine yarayan Slam programı için elinizde arşiv var mı?... Mesaja git »
İSTANBUL KADAR BAŞINIZA İSTANBUL DÜŞSÜN başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
En mantıklısı o şekilde, ama metroyla da bir kaç aktarma ile Bakırköy'e gidebilirsiniz.... Mesaja git »
İSTANBUL KADAR BAŞINIZA İSTANBUL DÜŞSÜN başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Eminönü otobüs durağından 82 nolu otobüse binin. Bahçelievler durağında inin, köprüden yolun karşısına geçin ve Bakırköy yazan herhangi bir otobüse bi... Mesaja git »
Chrome tarayıcı, HotspotShield VPN eklentisi ve bir iki f5den sonra sonuç başarılı. Yerli ve milli :D... Mesaja git »
Arkadaşları

audiocu

Angel Eyes

MühendisMurat

kingsottoman

Hükümran

asker95-88
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Origin ID: concepty

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Otomobil
Honda
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
Ses Sistemi
Ses Sistemi
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Hakkında
concepty

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094