Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cheRnogod
Gerçek AdBerkay
Doğum Tarihi28 Ağustos ****
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Kasım 2008
2. el mesaj sayısı: 23
Son mesaj tarihi: 4 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ücretsiz, Kotasız, Süresiz ve Hızlı VPN (Chrome Eklentisi) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
Ücretsiz, Kotasız, Süresiz ve Hızlı VPN (Chrome Eklentisi) Alternatif: Romanya sunucusuna bağlanmanızı öneririm Çoğu VPN hizmetinin çalışmadığı olduğu... Mesaja git »
RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Fiyatlar uçmadan Special Edition sürümünü aldım. Çıksa da oynasak artık.... Mesaja git »
Opera'nın ücretsiz VPN uygulaması 30 Nisan'da kapanacak başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 ay önce)
Piyasada mevcut birkaç VPN hizmeti var ancak bazıları aylık belirli birabonelik ücretitalep ediyor. Opera bundan birkaç yıl önce h... Mesaja git »
Netflix HD Ve UHD, Tidal, Spotify Premium | ÇILGIN FİYATLARLA! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 ay önce)
Merhaba, Spotify ve Netflix üyelikleri satıyorum. Kesinlikle hesap satmıyorum yanlış anlaşılmasın! Spotify Premium için aile paketine ekliyorum ancak ... Mesaja git »
Çikolata ve orkide 35 tl yanmaya devam ediyor ( mobil uygulama) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Direkt linke tıklayınca stokta yok diyor, ama uygulamayı indirip tıklayınca satın alma işlemi tamamlanabiliyor. Bende 1 tane satın aldım. Konuyu açan ... Mesaja git »
EVREN-UZAYLILAR İLE İLGİLİ YAŞANMIŞ OLAYLAR-TEORİLER [SSLİ] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
Her gün videolar izliyorum.Uzaylıların varolduğu su götürmez bir gerçek. Şu videoyu izleyerek ne kadar büyük bir kainatta yaşıyoruz,koskoca evrende ... Mesaja git »
Esas birligi Sakarya 14.ikmal birligi cikan yok mu? Varsa benle irtibata gecsin.... Mesaja git »
Acemi--> İKM.MLY.OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI / İSTANBUL MALTEPE / İSTANBUL Usta--> K.K.LOJ.K.LIĞI İKMAL K.LIĞI 14 ÜNCÜ İKM.MRK.K.LIĞI LOJ.DES.BRL. / ... Mesaja git »
Acemi: İKM.MLY.OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI / İSTANBUL MALTEPE / İSTANBUL Usta: K.K.LOJ.K.LIĞI İKMAL K.LIĞI 14 ÜNCÜ İKM.MRK.K.LIĞI LOJ.DES.BRL. / SAKARYA... Mesaja git »
Apple TV (4.Nesil) Kutu Açılışı - Plex ve İnfuse Deneyimleri başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Bilgisayar kapalıyken erişim mümkün olmaz hocam. Ben mesela Infuse programını kullanıyorum, dosyaları bilgisayar üzerinden aldığı için bilgisayarı kap... Mesaja git »
Arkadaşları

economistt34
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık/Takaslık - The Last Of Us PS4 Türkçe
Alıcı: Buzmavili
Tarih: 8 Eylül 2014; 18:06:40
Yorum
Gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz..:)
Genel Puan

Ürün: Satılık/ inFAMOUS Second Son Türkçe
Alıcı: Tunakem79
Tarih: 21 Mayıs 2014; 21:02:18
Yorum
İlgili ve güvenilir bir arkadaş, tekrar teşekkürler ;)
Genel Puan

Ürün: SATILIK XBOX OYUNLARI + GAMEPAD + KULAKLIK + 250 GB XBOX + LİVE ÜYELİGİ
Alıcı: bukalemuns
Tarih: 25 Ocak 2014; 13:29:54
Yorum
dünyanın en sağlam kargosu, vaadedilen ürün, güvenilir satıcı, çok kolay iletişim. A+++++
Genel Puan

Ürün: Referans ilanıdır
Alıcı: vincee
Tarih: 18 Ocak 2014; 20:29:17
Yorum
Gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz, kefilim kendisine. Sıkıntı yaşamazsınız.
Genel Puan

Ürün: Referans ilanıdır
Alıcı: economistt34
Tarih: 18 Ocak 2014; 0:40:10
Yorum
Son derece ilgili bir satici. ilk iphone umu aldim sayesinde. Hizli kargo, mukemmel bir kargo paketi. Tesekkurler. Yeniden alisveris yapmak isterim.
İmza
PSN: Berkayy6
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
MacBook Pro
Otomobil
Volkswagen
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PS4
Takım
Fenerbahçe
Game Center
cheRnogod

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.093